МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр
-
08:50“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 16-р анги
-
10:40Оюундалай
-
11:00Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:20“Дуудлагын такси” олон ангит кино 27-р анги
-
14:10“Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /давталт/
-
15:10Алтан дэвтэр: Д.Сэнгээ “Төрийн шагналт бүтээлүүд”
-
16:0016мм үзүүлж байна: “Даатгалгүйн паян” теле зохиомж /1987 он/
-
16:30Инженерийн шийдэл
-
17:10Эдийн засгийн тойм
-
17:30“Сансарын хамгаалагч Волтрон” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
-
18:00Эх өв: Ямааны сүү
-
18:40“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:55Хүнсний хувьсгал
-
19:15“Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
-
19:35Олон нийтийн цаг
-
19:55MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10Би Монгол хүн: Өндөр Алтайн домогт хүмүүн
-
21:50“Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
-
22:20“Хатан хаан Сиси” уран сайхны кино 1-р анги /Монгол-Австри хоёр улсын Дипломат харилцаа тогтоосны 60 жилийн ойд/
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:12"Mongolian songs" дуунууд
-
06:3021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:05Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
08:10СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:05Кофе юу? Цай юу?
-
10:20"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /36/
-
10:45Бизнес мэдээ
-
10:50"Үнэгний ав" олон ангит кино /1/
-
11:3521 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:10EXIT зар сурталчилгаа
-
12:20"Домч" олон ангит кино /14/
-
13:20Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
14:15"Ядуурал үе дамжин уламжлагдах ёстой юу? Баримтат кино
-
15:15"Түцний охид" Монголын уран сайхны кино
-
16:40"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /37/
-
17:05EXIT зар сурталчилгаа
-
17:10"Үнэгний ав" олон ангит кино /2/
-
18:00"Хөгжилтэй аялал"
-
18:15Бизнес мэдээ
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:35"Домч" олон ангит кино /15/
-
21:40"E Music"
-
22:25"WHATS UP" Чөлөөт хөтөлбөр
-
00:0021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:35СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:35UBS завсарлага
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:20"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:40"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
10:30“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
11:20"Soft Laser"
-
11:25"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 21-р анги
-
12:30"Ам нээвэл" ярилцлага
-
13:30"Баримтат кино"
-
14:40"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:50"Телезохиомж"
-
16:20“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
17:10“911” оак 4 бүлэг 7-р анги
-
18:05"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:55"Бизнес тайм"
-
19:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 22-р анги
-
21:00"New wave"
-
21:30"Гуанз"
-
22:10“911” оак 4 бүлэг 8-р анги
-
23:10"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:10Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05"Монгол зурхай"
-
07:10"Бидний нандин үе" 13,14-р анги ХОАК
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө"ярилцлага
-
10:30Цаг агаарын мэдээ
-
10:35Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:55Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 11-р анги
-
11:10"Миний аав ийм л хүн" 24-р анги СОАК
-
12:35Цаг агаарын мэдээ
-
12:40Өвөг дээдсийн өв соёл
-
12:55Танд тустай агшин
-
13:00Мэдээ
-
13:25Цаг агаарын мэдээ
-
13:30Түмний эх үзүүлж байна
-
15:00Мэдээ
-
15:30Цаг агаарын мэдээ
-
15:35Гэгээн эрүүл мэнд - ЭМЯ-ны харъяа Эрүүл мэндийн хөгжлийн төвийн Эс, Эд, Эрхтэн шилжүүлэн суулгах үйл ажиллагааг зохицуулах албаны дарга, МУ-ын Төрийн соёрхолт, Хүний гавьяат эмч П. Батчулуун
-
16:10"Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 7,8,9 -р анги
-
17:10Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 19-р анги
-
17:25Танд тустай агшин
-
17:30Хүүхэд бидний өв соёл
-
17:50"Шидэт харандаа"
-
18:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 10,11,12 -р анги
-
19:00Мэдээ
-
19:20"Миний аав ийм л хүн" 25-р анги СОАК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00"Бидний нандин үе" 15,16-р анги ХОАК
-
00:00Эфир завсарласан
TV9
-
05:00Дорнын зурлага
-
05:10Өв соёлын товчоон
-
05:25Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:25Чамтай учрахаас өмнө УСК
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Шинэ өдөр хөтөлбөр
-
09:50Боломж нэвтрүүлэг
-
10:00Анализ тойм хөтөлбөр давталт
-
11:00Энэ өдөр мэдээ
-
11:10Монгол коммент нэвтрүүлэг /давталт/
-
11:55"Хайрын солилцоо 1" шоу нэвтрүүлэг 35-р хэсэг
-
12:40Чамтай учрахаас өмнө УСК давталт
-
13:00Энэ өдөр мэдээ
-
13:30Чамтай учрахаас өмнө УСК давталт
-
15:00Энэ өдөр мэдээ
-
15:10Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
-
15:30"Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
-
15:45Хурдан морины уралдаан /архив/
-
17:00Энэ өдөр мэдээ
-
17:10Анализ тойм хөтөлбөрийн давталт
-
18:00Монгол коммент нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Баримтат кино
-
21:00Цагаан жаал Рик УСК
-
23:10Хөөрхөн шулам МУСК
-
00:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:40Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
09:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:50"UBEats" Хоол хүргэлт
-
09:55C1 зураглал
-
10:00"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 11-р анги /давталт/
-
11:00Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
11:10"B nice" үзүүлж байна
-
11:20"Зангараг" МУСК
-
13:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
13:20Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
14:20"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
14:40Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
14:55"UBEats" Хоол хүргэлт
-
15:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:30"Үнэгний ав" ХОАК 9-р анги
-
16:20C1 зураглал
-
16:30"Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 52-р анги
-
16:55LemonCake-Үзүүлж байна
-
17:00Үлгэр сонсох цаг /давталт/
-
17:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
17:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:00"Гэсгээл" СОАК 42-р анги
-
19:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
19:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30"Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
-
21:10Trip kitchen-Үзүүлж байна
-
21:30Үлгэр сонсох цаг
-
21:50"B nice" үзүүлж байна
-
22:00"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 12-р анги
-
23:00"UBEats" Хоол хүргэлт
-
23:05"Гэсгээл" СОАК 42-р анги /давталт/
-
00:15Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
-
09:30Эрүүл амьдрал
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Сайн байна уу
-
10:45Дугуйн дээрх там ОАК 5-3/давталт/
-
11:30Үүргэвчтэй аялал
-
12:30Business time
-
13:00Аз жаргал СОАК 6/давталт/
-
14:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:00Хөх ногооны униар МУСК
-
16:30Business time
-
17:00Хүүхэлдэйн кино
-
17:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Дугуйн дээрх там ОАК 5-4
-
19:30Баримтат дэлгэц: Дэлхийг донсолгосон өдрүүд Хирошима
-
20:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Аз жаргал СОАК 7
-
22:50Дугуйн дээрх там ОАК 5-4/давталт/
-
23:40Эфир завсарлана
NTV
-
01:05"Психометрикч" ОАК 8
-
02:10Мэдээ
-
03:15"Тайгын дууч" баримтат кино
-
03:55Япон амьдралын хэв маяг
-
04:00Эфир завсарлав
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.5
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 8
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.18, 2.19
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
-
08:15"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 29
-
08:30Цаг агаар
-
08:35"Билгүүн номчийн хайрын түүх" ОАК 18
-
09:40Цаг агаар
-
09:45"Психометрикч" ОАК 9
-
11:05"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6
-
11:15"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.5
-
11:45"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 8
-
12:00"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.18, 2.19
-
12:15"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
-
12:30"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 29, 30
-
13:00Цаг агаар
-
13:05"Гордон Рамсей-Тамын 24 цаг" 2.10
-
14:00Мэдээ
-
14:55"Лхагвын тойм"
-
16:10"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.3
-
16:40"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.5
-
17:10Гадаад мэдээ
-
17:30Цаг агаар
-
17:35"Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 1
-
19:00Мэдээ
-
20:10Гадаад мэдээ
-
20:30"Түмний нэг" нэвтрүүлэг 3
-
21:50"Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 1
-
23:20Цаг агаар
-
23:25"Хуулиас гадуур" МУСК
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:05"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
06:55Хамтдаа уншицгаая
-
07:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.17,18-р анги
-
07:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.3,4-р анги
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
-
08:40"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
-
09:05"Далай тэнгисийг шавхах нь:Атлантидын домог" баримтат кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Ноёрхол" ОАК 13-р анги
-
11:15"Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Чиний мэдэхгүй би" оак 19-р анги
-
13:05"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №6
-
14:25Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №6
-
14:45Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №6
-
15:05Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №29-32
-
16:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:05"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
17:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.19,20-р анги
-
17:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино II.21,22-р анги
-
18:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:05"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
-
18:30"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
-
19:00"Ноёрхол" ОАК 14-р анги
-
20:30"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
-
21:35"Далай тэнгисийг шавхах нь:Газар дундын тэнгисийн алдагдсан ертөнц" баримтат кино
-
22:35"Чиний мэдэхгүй би" оак 20-р анги
-
23:40"Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
-
00:00"Миний танилцсан би" оак 26-р анги
-
00:50Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
09:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-37,38,39-р анги /3+/
-
10:00"Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-28 /12+/ Давталт
-
11:30Монгол өв соёл
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-12
-
16:00"Хөдөлгүүр" авто шоу 2-6 /давталт/
-
17:00"Мөнх өв" баримтат кино - 10 /Давталт/
-
18:00Ройтерс: Хотууд
-
18:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-37,38,39-р анги /3+/
-
19:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 7 /Давталт/
-
21:00ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
-
21:30"Roaring Dragon" теле тоглолт
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-14 /18+/ Давталт
-
00:00"Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-5 /12+/
-
01:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
10:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-218
-
12:00Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:30"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 18-р анги
-
13:35"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 12-р анги
-
14:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-218-2
-
16:00"Цахлайнууд" ООАК 9-р анги
-
16:55"Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
18:00"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 13-р анги
-
18:30"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30"Цахлайнууд" ООАК 10-р анги
-
20:35"Галилео" баримтат кино
-
20:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
21:00"Хар хайрцаг"
-
22:00"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 19-р анги
-
23:15Үдшийн мэдээ
-
23:45Хар хайрцаг
-
00:45"Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-15,16
-
01:45"Миний Монголын соёл"
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:00"Төрийн дуулал"
-
07:05"Дасгалын цаг"
-
07:20"Цаг Агаар"
-
07:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
07:45"Тобот" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:35"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
08:55"Бизнес толь"
-
09:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00"Дээд зиндаа" ОАУСК 16-р анги
-
11:10"Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
-
11:25“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
11:55"Бизнес толь"
-
12:15"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
12:35"Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
-
12:45"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Давтамж" УСК
-
14:50"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
15:05"Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
-
15:30"Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
-
16:00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
16:20"RT"-Баримтат кино
-
17:10"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
17:30"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
18:00"Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 1-р анги
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:15"Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
-
20:50"Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
21:05"Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
-
21:40"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Тушаал буурсан нь" УСК
-
00:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:00"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:40Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 15-р анги давталт
-
07:40"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
-
08:25"Цэнгэг ус" Баримтат кино
-
09:35"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:10"Стандарттай Монгол" нөлөөллийн аян
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00“Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
12:25"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
13:00"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 16-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:20"Дуудлага-1" ОАК 4-р анги давталт
-
15:10"Скандинов-4" баримтат кино
-
15:55"Кидс күйз" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
16:40"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
17:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
18:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
18:35“Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
-
19:00"Дуудлага-1" ОАК 5-р анги
-
20:10Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Ж.Баттөгс
-
20:30"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
21:55"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баруун зүүн хараагаар/
-
23:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
23:50Эфир завсарласан
MovieBox
-
01:15"Сэлэмний үзүүрт (На Острие)" УСК
-
03:10"Шинэчлэлт (Upgrade)" УСК
-
04:55"Түцний охид" МУСК
-
06:20"Зура" МУСК
-
08:25"Аргачлал" ОАК (I.10-р анги)
-
09:25"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.5,6-р анги)
-
10:20"Melody of Love" МУСК
-
12:10"Гал тогоо: Сүүлчийн тулаан (Кухня. Последняя Битва)" УСК
-
14:10"Нэгэн сүнсний өгүүлэл (A Ghost Story)
-
15:55"Хэлгүй жим" МУСК
-
17:30"SoЦial Media Reaction-8" нэвтрүүлэг /БНМАУ баримтат кино/
-
18:20"Аргачлал" ОАК (I.11-р анги)
-
19:30"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.7,8-р анги)
-
20:35"Такси 4 (Taxi 4)" УСК
-
22:30"Шарталт 3 (The Hangover Part III)" УСК
-
00:25"Нууцлаг учиг (Phantom Thread)" УСК
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Нүгнай сахилга 2022
-
08:30Бизнес амжилт
-
09:00Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 206,207,208-р анги
-
09:20Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 9-р анги
-
09:35Бяцхан муужгай нохойнууд 7,8-р анги
-
09:50Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:05Хамтдаа суръя теле хичээл
-
10:20Эгэл ертөнц ХОАК 38-р анги
-
11:20Нүүдэлчдийн өв соёл
-
11:35Олон охинтой аав теле зохиомж
-
12:05Барьцаалагч УСК
-
13:50Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
-
14:15Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
-
15:00Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 9-р анги
-
16:00Бизнес амжилт
-
16:30Нүүдэлчдийн өв соёл
-
16:40Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:55Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 10-р анги
-
17:10Бяцхан муужгай нохойнууд 9,10-р анги
-
17:25Хамтдаа суръя теле хичээл
-
17:40Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 209,210,211-р анги
-
18:00Эгэл ертөнц ХОАК 39-р анги
-
19:00Эрүүл хүнс - Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
19:30Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
-
20:00Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 10-р анги
-
21:00Монголын гээгдсэн түүх | Сүбээдэй баатар ялагдаж үзсэн үү? - 2
-
22:15Нарны сүүдэр МУСК
-
00:00Манай дэлгэцнээ
TV7
-
08:40TV7 эхлэл
-
09:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
-
09:30"247 Градус" МУСК
-
11:30"Y-podcast" үзүүлж байна
-
12:50“MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
-
13:20"Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
-
14:40"Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
-
15:00"Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
-
16:20"Туршилтын хосууд" МУСК
-
18:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
-
18:30"Ариун номын эрэлд" баримтат кино
-
20:00"Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
-
21:00"Ах дүү 3" МУСК
-
23:00TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
07:00Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
-
10:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
12:50Эко зөвлөгөө
-
13:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
13:30Эко ТВ цоморлог
-
14:45Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
15:00"Mонгол өв соёл" нэвтрүүлэг
-
15:30"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
18:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
18:30Хүүхдийн цаг
-
19:00Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
19:30"Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
-
21:00Dr Crandmed баримтат кино
-
21:50Эко зөвлөгөө
-
22:00"Гарьд магнай " МУСК
-
23:40Уран зохиолын цаг
-
00:10Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 7-8
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.25
-
08:00Контентын тойм 11 / Content review 11 /
-
08:30Булцгар
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.14
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд I.14
-
10:00Авьяастнуудын сургууль III.5-6 / Victorious III.5-6 /
-
11:00Чамайг даа 18-20 / I'II get you 18-20 /
-
11:30Дөрвөлжин толбот тахь 17-19 / Squared Zebra 17-19 /
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.7
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.11
-
12:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 9
-
12:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.9
-
13:00Дидибу II.19-20 / Titipo II.19-20 /
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.26
-
14:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 9-10
-
14:30Контентын тойм 11 / Content review 11 /
-
15:00Ай Карли I.19-20 / I Carly I.19-20 /
-
16:00Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
-
16:30Дидибу II.21-22 / Titipo II.21-22 /
-
17:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.8
-
17:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.12
-
17:30Булцгар
-
18:00Чамайг даа 21-23 / I'II get you 21-23 /
-
18:30Дөрвөлжин толбот тахь 20-22 / Squared Zebra 20-22 /
-
19:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
19:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 10
-
19:45Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.10
-
20:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.15
-
20:30Диснейн цаг: Танглэд I.15
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө / №30
-
21:10Хамтдаа уншицгаая / Алдартай үсчин /
-
21:15Хамтдаа уншицгаая / Анаашны тугал ба нар /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Хараацай гал авчирсан нь /
-
21:30Авьяастнуудын сургууль III.7-8 / Victorious III.7-8 /
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
MNC
-
08:0020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Уяа МУСК
-
10:0010 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:30Бизнес цаг
-
10:40Таны эрүүл мэнд
-
10:45Хүнсний хувьсгал
-
11:00Сарангоо ижий-1 тоглолт
-
11:30Тэнгэрийн амьтан МУСК
-
13:00Мөнхтөрийн цаг
-
13:30Халуухан ээж ХОАК 19.20-р анги
-
15:00"Смарт лотто" шууд тохирол
-
16:30Сарангоо ижий-2 тоглолт
-
17:0017 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Бизнес цаг
-
17:45Кино миний амьдралд
-
18:0018 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30"Traffic police replay" нэвтрүүлэг
-
19:00Зураглал
-
19:10Таны эрүүл мэнд
-
19:15"Эсгий туургатан" нэвтрүүлэг
-
20:0020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Гурван тамирын нутаг баримтат кино
-
21:00"Тойм" хөтөлбөр
-
21:30Баримтат кино
-
22:00Халуухан ээж ХОАК 21.22-р анги
-
23:00Эфир завсарлага
Premier Sports 1
-
02:45UEL (Шууд): Аталанта - Ливерпүүл (1/4 Хариу тоглолт)
-
05:00NBA: Marquee Matchup
-
07:00Basketball Stories: A Decade to Remember (2010-2020)
-
08:00NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
-
08:30NBA Gametime
-
09:00NBA Action 3325
-
09:30Basketball Stories: A Decade to Remember (2010-2020)
-
10:30High Tops: Larry Bird’s Best Plays
-
11:00NBA: Marquee Matchup
-
13:00High Tops: Unsung Heroes of the Finals
-
14:00NBA Talk №27
-
15:30NBA: Плэй-Ин Тоглолт №4 (2023-24)
-
17:30NBA: Плэй-Ин Тоглолт №3 (2023-24)
-
19:30NBA Action №25
-
20:00NBA: Плэй-Ин Тоглолт №1 (2023-24)
-
22:00NBA: Плэй-Ин Тоглолт №2 (2023-24)
-
00:00NBA Action №25
Premier Sports 2
-
02:45UEL (Шууд): Рома - Милан (1/4 Хариу тоглолт)
-
05:00Эфир завсарлав
-
09:00PL The Big Interview №36
-
09:30PL: Ман Сити - Лютон (33-р тойрог)
-
11:30PL: Борнмут - Ман Ютд (33-р тойрог)
-
13:30PL Stories №37
-
14:00PL: Ливерпүүл - Кристал П. (33-р тойрог)
-
16:00Аваргуудын лигийн сэтгүүл №25
-
16:30Football Talk №36
-
18:00UECL: Лилль - Астон Вилла (1/4 Хариу тоглолт)
-
20:30Европа/Конференц лигийн тойм №12
-
21:30ЕВРО-2024 хүрэх зам №2
-
22:00UEL: Рома - Милан (1/4 Хариу тоглолт)
-
00:30Эфир завсарлав
Premier sports 5
-
09:00Аваргуудын лигийн тойм №23
-
09:30UECL: Фиорентина - Викториа (1/4 Хариу тоглолт)
-
12:00UECL: Лилль - Астон Вилла (1/4 Хариу тоглолт)
-
14:00Европа/Конференц лигийн сэтгүүл №13
-
15:00UEL: Аталанта - Ливерпүүл (1/4 Хариу тоглолт)
-
17:30UEL: Рома - Милан (1/4 Хариу тоглолт)
-
20:00Bundesliga Weekly №34
-
20:30UEL: Вест Хэм - Леверкузен (1/4 Хариу тоглолт)
-
23:00Аваргуудын лигийн тойм №24
-
23:30Track&Field Weekly №1
-
00:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
07:00Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
-
07:50Future of work нэвтрүүлэг
-
08:00Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
-
09:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
10:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
-
11:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
12:00Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
-
12:30Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
-
13:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
14:00Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
-
14:30Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
-
15:00Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
-
16:00Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
-
16:50Оч нэвтрүүлэг
-
17:00Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
-
18:00Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
-
19:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
20:00Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
-
20:25Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
-
20:30Cars and Coffee нэвтрүүлэг
-
21:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
22:00Дулаарал нэвтрүүлэг
-
22:30Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
-
23:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Бодонс
-
11:00Pepsi Алтан цом "Дунд шөвөг": Увс - Говьсүмбэр
-
14:00Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №6
-
14:30Үндэсний бөхийн тойм №40
-
15:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Бизон - Гарьд
-
17:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Бродерс - Майнерс
-
19:00Алтан цомын тойм №35
-
19:30Production time
-
19:45Pepsi Алтан цом "Дунд шөвөг" (Шууд): Ховд - Баян Өлгий
-
23:00Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №7
-
23:30Алтан цомын тойм №35
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:20“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /24-р анги/ давталт
-
09:10“Нэг Монгол” нэвтрүүлэг /давталт/
-
10:00“ИТГЭЛ. Сэтгэлийн гал итгэлийг асаана” дугаар-3 /давталт/
-
10:30Бизнес хөтөч
-
10:40Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:30“Тобот” хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 41, 42 анги /давталт/
-
12:00Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
-
13:00Бизнес хөтөч
-
13:10Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:25“Удам” Ц.Шаравжамц Монгол Улсын гавъяат тамирчин
-
14:10“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 9-р анги /давталт/
-
15:00Түмэн тэмээний баяр 2019 Их нас, Соёолон
-
16:20Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
16:25“Хар хорин” баримтат кино
-
16:50“Тобот” хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 43, 44 анги
-
17:20Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
18:20Цаг агаар
-
18:25Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
-
18:30Сүлд үү, тоо юу? Севиль
-
19:15Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /25-р анги/
-
20:20+19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
-
20:50Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
-
20:55“Үрс” цомгоос
-
21:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
21:20Цаг агаар
-
21:25“Ус” зураглал
-
21:30“Бодлого зангидъя” нэвтрүүлэг
-
22:30“Мартаж болохгүй , давтах учиргүй түүх” нэвтрүүлэг цуврал-1
-
23:00“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 10-р анги
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
-
06:35"Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 29
-
07:00"Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 20
-
08:00"Мөрдөгч" МОАК 34-р анги
-
09:00"Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 23
-
09:45"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 18-р анги
-
11:00"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 29-р анги
-
12:00"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.3-р анги
-
12:55"Ярианы хятад хэлний хичээл" № 33, 34
-
13:10"Амраг" ОАК 13-р анги
-
14:35"Мөрийг минь дэрлээч" ОАК 15, 16-р анги
-
16:05"Мөрдөгч" МОАК 35-р анги
-
17:10"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 19-р анги
-
18:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 30-р анги
-
19:30"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.4-р анги
-
20:40"Амраг" ОАК 14-р анги
-
22:20"Оньсон гэмт хэрэг" ОАК төгсгөлийн 10-р анги
-
23:40"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 30-р анги
-
00:25"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.4-р анги
-
01:10"Амраг" ОАК 14-р анги
Premier sports 4
-
09:00UFC: Махачев - Грийн
-
11:00UFC 277: Пена - Нунес 2
-
13:00UFC: Грассо - Араужо
-
15:00UFC 280: Оливейра - Махачев
-
17:00UFC 278: Усман - Эдуардс
-
19:30Inside Serie A №34
-
20:00ONE Weekly №16
-
20:30ONE (Шууд): ONE Friday Fight 59
-
23:00UFC 300 Countdown
-
00:00Production Time
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 11-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
12:40"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
13:40ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
14:10Бизнесийн амжилт
-
14:50"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 4-р анги
-
15:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:30"Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
18:00"Таны мэдээ"
-
18:30"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 5-р анги
-
19:00Номын нандин сахиус
-
19:30"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
20:30"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Дуусаагүй түүх цуврал-5
-
21:30"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 12-р анги
-
22:20"Анирлагч" МУСК
-
23:50Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00Өглөө хөтөлбөр-шууд
-
09:00MNB SPORT мэдээ
-
09:15Идэр хүчтэн: Аймгийн арслан М. Цэрэн
-
09:55Миний мөрөөдөл
-
10:20Бахархал: Чөлөөт бөхийн ОУХМ Б. Шоовдор
-
10:55Чөлөөт бөхийн барилдаан-шууд Монголын оюутны спортын VI наадам 2024
-
14:00Бахархал
-
14:40Монголын спортын түүх
-
15:55Чөлөөт бөхийн барилдаан-шууд Монголын оюутны спортын VI наадам 2024
-
18:00Бахархал
-
18:35Зочны ярилцлага
-
18:55Миний мөрөөдөл
-
19:20“Speed cup 2023” УАШТ Седан ангиллын бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
-
20:20Спорт цаг үе
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15“World hockey” теле сэтгүүл
-
21:40Монголын спортын түүх
-
22:40Бахархал
-
23:05Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
13:00Гео эдийн засгийн тойм
-
13:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
13:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
14:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
17:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
17:50Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:20Капитал
-
18:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:00Гео эдийн засгийн тойм
-
19:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
19:40Төв цэг-зочны цаг
-
20:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:3020 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Бодлого зангидья
-
22:10"Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
-
22:50Капитал
-
23:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00Ярилцах цаг
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Хайраа хайрла ОАК 9-р анги
-
11:00Монголын сайхан ээжүүд цуврал
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:40Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд Нано наалт
-
13:25Хуримын сюрприз МУСК
-
15:15Гийнгоо хүүхдийн их наадам
-
16:40Хүнсний хувьсгал
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:35Хошин өнцөг
-
18:00Хайраа хайрла ОАК 10-р анги
-
19:00Сэтгэлийн мянган жаргал
-
19:35Эрүүл Монгол
-
20:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:40Татарын дээрхий
-
21:00Дээрхийн заяа
-
21:35Автохим үзүүлж байна
-
22:50Хайраа хайрла ОАК 10-р анги
-
23:35Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
08:10Малчдын сонорт
-
08:15Малчны нэг өдөр
-
08:30"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
09:05Бизнес ба боломж
-
09:25"Турк кофе" ОАК 5-р анги /давталт/
-
10:30Ая дууны мэнд /шууд/
-
12:10"Гэмшлийн гэрэлт зам" нэвтрүүлэг
-
12:50Малчдын сонорт
-
12:55"100 асуулт" нэвтрүүлэг
-
14:20"Төлчин хүүхэд" баримтат нэвтрүүлэг
-
14:40"Сарын хуучийн тэнгэр" нэвтрүүлэг
-
14:50Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
-
15:15Ая дууны мэнд /шууд/
-
16:55Бизнес ба боломж
-
17:15"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:50"Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
-
18:50Малчдын сонорт
-
18:55"Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
-
19:35"Volunteer" daily show /давталт/
-
20:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00"Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
-
21:40Дахин төрсөн нь
-
22:10"Турк кофе" ОАК 6-р анги
-
23:10Өрнө, дорнын зурхай
-
23:20"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
00:10Үдшийн хөтөлбөр
-
03:00Эфир завсарласан