МҮОНТ
-
07:00Өглөө хөтөлбөр /шууд/
-
09:00“Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00“Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 9-р анги
-
10:40Эрх зүйн хөтөч
-
11:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг.
-
13:20“Дуудлагын такси” олон ангит кино 8-р анги
-
14:10Инженерийн шийдэл
-
14:50“Урлаг” теле сэтгүүл
-
15:20Инновацын эрэл
-
16:00“Монголын цирк өнөө ба маргааш” хэлэлцүүлэг
-
17:00“Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 18-р анги
-
17:30Монголын радио үзүүлж байна: “Гэрэл нэмье” подкаст
-
18:00Эзнээ мөнхөлсөн бүтээл: “Таван эрдэнэ” дууны түүх
-
18:30Хөрснөөс хүнс
-
18:50Эгшиг бүхэн учиртай: Үндэсний цөөхүүл хөгжим
-
19:30“AMEP” хөтөлбөр үзүүлж байна №1
-
19:35“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг.
-
19:50MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10“Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /шууд/
-
22:10“Дуудлагын такси” олон ангит кино 10-р анги
-
23:00Судар бичгийн алтан сан
-
23:30Хүрээлэн амьд ертөнцийн цувралаас
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:12"Mongolian songs" дуунууд
-
06:3021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:05СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:05Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
09:05Кофе юу? Цай юу?
-
10:20"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /18/
-
10:45Бизнес мэдээ
-
10:50"Аз жаргалын хотхон" олон ангит кино /18/
-
11:3521 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:10EXIT зар сурталчилгаа
-
12:15"Найрал дуу" олон ангит кино /4/
-
13:10Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
14:05UBS Энэ долоо хоногт
-
14:15Нүүр тулсан ярилцлага
-
14:55“Сошиал эвлүүлэг” Шоу тоглолт 2-р хэсэг
-
15:55"Газар хөдлөлтийн аюулаас урьдчилан сэргийлье"
-
16:10"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /19/
-
16:3521 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:10EXIT зар сурталчилгаа
-
17:15"Цахим хөгжүүлэлтэд цахим хурдаар шилжье"
-
17:30"Аз жаргалын хотхон" олон ангит кино /19/
-
18:20"Хөгжилтэй аялал"
-
18:35UBS Энэ долоо хоногт
-
18:45Бизнес мэдээ
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30UBS Энэ долоо хоногт
-
20:45"Найрал дуу" олон ангит кино /5/
-
22:00СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
-
23:0521 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:40СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:40UBS завсарлага
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:20"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:40"Ханш нээх өдрийн номын хурал"
-
10:00"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
10:50“Үзэсгэлэнт Япон орноор аялах нь” Баримтат кино
-
11:40"Soft Laser"
-
11:45"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 2 бүлэг 19-р анги
-
12:40"Мартагдсан бэлгэдэлүүд"
-
13:10"Тэлэлт Налайх"
-
13:50"Баримтат кино"
-
14:40"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:50“Үзэсгэлэнт Япон орноор аялах нь” Баримтат кино
-
16:40“911” оак 3 бүлэг 3-р анги
-
17:40"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:30"Сонин хачин"
-
18:50"Бизнес тайм"
-
19:00"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 2 бүлэг 20-р анги
-
21:00"New wave"
-
21:30“911” оак 3 бүлэг 4-р анги
-
22:30"Урт цагааны гудамж"
-
00:10Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05"Монгол зурхай"
-
07:10Танд тустай агшин
-
07:15"Сэрсэн он жилүүд" ХОАК 25,26-р анги
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө" ярилцлага
-
10:35Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:55Цаг агаарын мэдээ
-
11:00Ханш нээх өдрийн номын хурал
-
11:25"Миний аав ийм л хүн" 8-р анги СОАК
-
12:55Танд тустай агшин
-
13:00Мэдээ
-
13:25Цаг агаарын мэдээ
-
13:30Түмний эх үзүүлж байна
-
15:00Мэдээ
-
15:10Технологи-360: Энгийний цаана агуу
-
15:15Цаг агаарын мэдээ
-
15:20"Поли" хүүхэлдэйн кино S2 - 2,3,4-р анги
-
16:05Өвөг дээдсийн өв соёл
-
16:20"Поли" хүүхэлдэйн кино S2 - 2,3,4-р анги
-
17:05"Танд тустай агшин" зарын цаг
-
17:10Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:30"Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
-
17:50Ханш нээх өдрийн номын хурал
-
18:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S2 - 5,6,7-р анги
-
19:00Мэдээ
-
19:20"Миний аав ийм л хүн" 9-р анги СОАК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00Улаанбаатараас ярьж байна ярилцлага
-
01:00"Сэрсэн он жилүүд" ХОАК 27,28-р анги
-
02:45Эфир завсарласан
TV9
-
05:00Дорнын зурлага
-
05:10Учрал МУСК
-
06:40УИХ-ын цаг
-
07:10Баримтат кино
-
07:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Шинэ өдөр хөтөлбөр
-
09:50Боломж нэвтрүүлэг
-
10:10Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг
-
11:00Энэ өдөр мэдээ
-
11:10Нууцын нууц СОАК 3-р анги
-
12:25Тэлэлт Багахангай нэвтрүүлэг
-
13:00Энэ өдөр мэдээ
-
13:30Хайрын солилцоо 1 шоу нэвтрүүлэг 22-р хэсэг
-
14:10"Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
-
14:25Газар хөдлөлтийн аюулаас урьдчилан сэргийлье нэвтрүүлэг
-
14:40Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
-
15:00Энэ өдөр мэдээ
-
15:10Хурдан морины уралдаан /архив/
-
16:30Үзэсгэлэнт хавар нэвтрүүлэг МУСТА Б.Батцэцэглэн
-
17:00Энэ өдөр мэдээ
-
17:10Анализ тойм хөтөлбөр давталт
-
18:00Монгол коммент нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Ярилцья даа нэвтрүүлэг
-
21:00Нууцын нууц СОАК 4-р анги
-
22:45Миний таван асуулт нэвтрүүлэг
-
23:15Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
00:15Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
09:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:50"UB eats" Хоол хүргэлт
-
09:55C1 зураглал
-
10:00"Сүнс" ОАК 16-р анги /давталт/
-
11:00Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
11:10"B nice" үзүүлж байна
-
11:20"Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
-
13:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
13:20Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
14:20"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
14:40Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
14:55"UB eats" Хоол хүргэлт
-
15:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:30"Халуухан ээж" ХОАК 33-р анги
-
16:20"Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
-
16:30"Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 37-р анги
-
16:55LemonCake-Үзүүлж байна
-
17:00Үлгэр сонсох цаг /давталт/
-
17:25"UB eats" Хоол хүргэлт
-
17:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:00"Гэсгээл" СОАК 26-р анги
-
19:25"UB eats" Хоол хүргэлт
-
19:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30"Үр дүнд суурилсан удирдлага" Хэлэлцүүлэг
-
21:30Үлгэр сонсох цаг
-
21:50"B nice" үзүүлж байна
-
22:00"Сүнс" ОАК 17-р анги
-
23:00"UB eats" Хоол хүргэлт
-
23:05"Гэсгээл" СОАК 21-р анги /давталт/
-
00:20Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
-
09:30Сайн байна уу
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Дугуйн дээрх там ОАК 4-1/давталт/
-
11:30Моралаш хүүхдийн инээдмийн -1
-
12:30Business time
-
13:00Преображенский эмч ОАК 1-10/дав/
-
14:00Жимийн хөгжилтэй гэр бүл ОАК-69
-
14:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:00Design box/давталт/
-
16:30Business time
-
17:00Хүүхэлдэйн кино
-
17:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Дугуйн дээрх там ОАК 4-2
-
19:30Амьдралын бэлэг
-
20:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Преображенский эмч ОАК 1-11
-
22:30Дугуйн дээрх там ОАК 4-2/давталт/
-
23:30Эфир завсарлана
NTV
-
00:55"Дэлхийг туулах уралдаан" 1.7
-
01:55Мэдээ
-
03:00"Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
-
04:00Эфир завсарлав
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 5
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 38
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.13, 1.14
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 2
-
08:15"Канимал" хүүхэлдэйн кино 35, 36
-
08:30Цаг агаар
-
08:35"Билгүүн номчийн хайрын түүх" ОАК 2
-
09:40Цаг агаар
-
09:45"Дэлхийг туулах уралдаан" 1.8
-
10:55Цаг агаар
-
11:00"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-2.3
-
11:35"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 5
-
12:05"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 38
-
12:20"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.13, 1.14
-
12:35"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 2
-
12:55Цаг агаар
-
13:00"Гордон Рамсей-Тамын 24 цаг" 1.2
-
14:00Мэдээ
-
14:55"Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
-
16:05Япон амьдралын хэв маяг
-
16:10Цаг агаар
-
16:15"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1, 2.2
-
16:45"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 5
-
17:10"Газар хөдлөлтийн аюулаас урьдчилан сэргийлье"
-
17:30Гадаад мэдээ
-
17:50Цаг агаар
-
17:55"Гордон Рамсей-Тамын 24 цаг" 1.3
-
19:00Мэдээ
-
20:20"Лхагвын тойм"
-
21:50"Билгүүн номчийн хайрын түүх" ОАК 3
-
23:15Цаг агаар
-
23:25"Сайн уу? Амьдрал минь"-2 МУСК
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:10"Cash mob" нэвтрүүлэг
-
06:55Хамтдаа уншицгаая
-
07:15"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино I.39,40-р анги
-
07:40"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино I.33,34-р анги
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Булцгар" хүүхэлдэйн кино
-
08:35"Таёо ба бяцхан шидтэнүүд" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
-
09:05"Америкийн үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн: Бэдлендс" баримтат кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 17-р анги
-
11:15"Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Чиний мэдэхгүй би" оак 3-р анги
-
13:00"Монголын саятан" нэвтрүүлэг
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №2
-
14:30Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №2
-
14:50Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №2
-
15:10Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №10
-
15:30Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №21,22
-
16:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:05"Cash mob" нэвтрүүлэг
-
17:15Хамтдаа уншицгаая
-
17:30"Таёо ба бяцхан шидтэнүүд" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
-
18:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино I.41,42-р анги
-
18:35"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино I.35,36-р анги
-
19:00"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 18-р анги
-
20:30"Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
-
21:30"Америкийн үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн: Биг Бенд" баримтат кино
-
22:30"Чиний мэдэхгүй би" оак 4-р анги
-
23:30"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
-
00:00"Миний танилцсан би" оак 4-р анги
-
00:50Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-19,20,21-р анги /3+/
-
09:30"Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 3,4-р анги /6+/
-
10:00"Занга" СОАК - 9 /12+/ Давталт
-
11:30"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-6
-
16:00"Мөнх өв" баримтат кино - 8 /Давталт/
-
16:30Монгол өв соёл
-
17:00"Тэг хог хаягдал" Зорилтот нэвтрүүлэг - 3 /Давталт/
-
17:30ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг /Давталт/
-
18:00"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-19,20,21-р анги /3+/
-
18:30"Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 3,4-р анги /6+/
-
19:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 10
-
21:30ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-7 /18+/ Давталт
-
23:35"Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
-
00:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
10:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-202
-
12:00Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:30"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 2-р анги
-
13:35"Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
-
14:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-202-2
-
16:00"Жинхэнэ хайр" СОАК 43-р анги
-
17:15"Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:50"Миний Монголын соёл"
-
17:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
18:00"Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
-
18:30"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30"Жинхэнэ хайр" СОАК 44-р анги
-
20:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
21:00"Амьдралын үндэс" баримтат кино 8-р анги
-
22:00"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 3-р анги
-
23:15Үдшийн мэдээ
-
23:45"Амьдралын үндэс" баримтат кино 8-р анги
-
00:45"Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 3-р бүлэг дугаар 2
-
01:35"Галилео" баримтат кино
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:00"Төрийн дуулал"
-
07:05"Дасгалын цаг"
-
07:20"Цаг Агаар"
-
07:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
07:45"Тобот" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:35"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
08:55"Бизнес толь"
-
09:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00"Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 32-р анги
-
11:00"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
11:30“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
11:55"Бизнес толь"
-
12:15"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
12:35"Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
-
12:45"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Тулааны урлаг-2" УСК
-
14:15"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
14:30"RT"-Баримтат кино
-
14:50"Удахгүй гарах кинонууд"
-
15:10"Удахгүй гарах тоглоомууд"
-
15:30"Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
-
16:00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
16:30"Тобот" хүүхэлдэйн кино
-
17:00"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:20"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
17:40“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
18:00"Дээд зиндаа" ОАУСК 1-р анги
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:15"Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
-
20:50"Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
21:05"Нийгмийн хөгжилд эрэгтэйчүүдийн оролцоо манлайлал" нэвтрүүлэг
-
21:20“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
21:40"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Офицерийн цус" УСК
-
00:25"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:10"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:50Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Хайрын зөвлөх" ХОАК 38-р анги давталт
-
07:30"Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
-
07:40"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баруун, зүүн хараагаар/
-
08:50"Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:10УИХ-ЫН 36-Р ТОГТООЛЫГ ХЭРЭГЖҮҮЛЭГЧ БАЙГУУЛЛАГУУДЫН ЗӨВЛӨЛДӨХ УУЛЗАЛТ-III
-
10:30Хөгжмийн завсарлага
-
10:40"Масс академи" үзүүлж байна
-
10:45"Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
13:00"Хайрын зөвлөх" ХОАК 39-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:20"Чамгүйгээр" УОАК 8-р анги давталт
-
15:10"Масс академи" үзүүлж байна
-
15:15"Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
-
16:00“Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг” Зочин Б.Эрдэнэбаяр
-
16:25E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
17:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
18:00УИХ-ЫН 36-Р ТОГТООЛЫГ ХЭРЭГЖҮҮЛЭГЧ БАЙГУУЛЛАГУУДЫН ЗӨВЛӨЛДӨХ УУЛЗАЛТ-III
-
18:20"Тэлэлт Налайх" нэвтрүүлэг
-
19:00"Чамгүйгээр" УОАК 9-р анги
-
20:05Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
20:30"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30“Хүнсний хувьсгал”-МУ-ын Ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажиллалаа
-
21:45“Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг” Зочин Б.Эрдэнэбаяр
-
22:10Пиллов ток нэвтрүүлэг /Насанд хүрэгчдэд зориулав/
-
23:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
23:55Эфир завсарласан
MovieBox
-
01:20"Баян цагдаа" ОАК (III.11-р анги)
-
03:00"Васаби (Wasabi)" УСК
-
04:30"Жонни Энглишийн угсраа цохилт (Johnny English Strikes Again)" УСК
-
06:00"Ахан дүүс" болон "Бид нэг гэр бүл" кино бүтсэн түүхүүд
-
06:35"Дурсамж 1968" МУСК
-
07:50"Гэгээ" МУСК
-
08:50"Эгч дүүс" ОАК (I.7,8-р анги)
-
09:40"Баян цагдаа" ОАК (III.10,11-р анги)
-
11:30"Өртөө" МУСК
-
13:10"Аавын өглөөний цай (Завтрак у Папы)" УСК
-
14:50"Титануудын тулаан (Clash of the Titans)" УСК
-
16:40"Love (Хайр)" МУСК
-
18:20"Эгч дүүс" ОАК (I.9,10-р анги)
-
19:30"Баян цагдаа" ОАК (III.12-р анги)
-
20:35"Бендер: Хаант засгийн алт (Бендер: Золото Империй)" УСК
-
22:20"Үхэгсэд үхдэггүй (Dead Don't Die)" УСК
-
00:25"Эгч дүүс" ОАК (I.9,10-р анги)
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Нүгнай сахилга 2024
-
09:30Бизнес амжилт
-
10:00Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 161,162,163-р анги
-
10:25Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 21-р анги
-
10:40Бяцхан муужгай нохойнууд 57,58-р анги
-
10:55Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:10Хамтдаа суръя теле хичээл
-
11:25Эгэл ертөнц ХОАК 22-р анги
-
12:20Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:10Зүүдэнд ч оромгүй явдал МУСК
-
15:00Үг үйлдэл тойм нэвтрүүлэг
-
15:30Москвагийн их дэлгүүрийн хэрэг ОАК 2-р анги
-
16:30Бизнес амжилт
-
17:00Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:15Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 22-р анги
-
17:30Бяцхан муужгай нохойнууд 59,60-р анги
-
17:45Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 164,165,166-р анги
-
18:05Эгэл ертөнц ХОАК 23-р анги
-
19:00Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
-
19:40Эрүүл Монгол хүн үндэсний хөдөлгөөн
-
19:50Хүнсний хувьсгал | МУ-ын Ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажиллалаа
-
20:00Москвагийн их дэлгүүрийн хэрэг ОАК 3-р анги
-
21:00Хэлбэр агуулга ярилцлага
-
21:40Үзэсгэлэнт хавар тоглолтын нэвтрүүлэг
-
22:10Солилцоо МУСК
-
00:00Манай дэлгэцнээ
TV7
-
08:40TV7 эхлэл
-
09:00"Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
-
11:00"Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
-
12:40"Y-podcast" үзүүлж байна
-
14:00"Ариун номын эрэлд" баримтат кино
-
15:20"Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
-
16:40"Авто хобби" нэвтрүүлэг
-
18:30"Саятан лото 1900-0000" нэвтрүүлэг /Давталт/
-
20:00"Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
-
21:00"Хамгийн сайхан нь" МУСК
-
23:00"T-talk" нэвтрүүлэг
-
00:00TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
07:00Hi UB өглөөний хөтөлбөр
-
10:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
12:50Эко зөвлөгөө
-
13:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
13:30Монгол тулгатны 100 эрхэм
-
15:00"Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
-
15:30Эко зөвлөгөө
-
15:40Дэлхийн хотууд
-
16:00"Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
-
16:35Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
17:00Эко цоморлог
-
17:50Эко зөвлөгөө
-
18:00Бизнес аялал
-
18:30"Cаятан лото " нэвтрүүлэг
-
20:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
22:30" Манай аялгуу " МУСК
-
00:00Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чамайг даа 22-24 / Ну погоди 22-24 /
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.9
-
08:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
08:30Булцгар II.7-8
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 18
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 18
-
10:00Авъяастнуудын сургууль I.11-12 / Victorious / I.11-12
-
11:00Бариарай Тинипин II.5-6
-
11:30Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 5-6
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.42
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.47
-
12:30Маамуу - "Хуримтлалын өдөр'' II.9
-
12:50Маамуу - Зурах " Зөгий, Цэцэг "
-
13:00Дидибу I.13-14 / Titipo I.13-14 /
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.10
-
14:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
14:30Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 7-8
-
15:00Бүхнийг шулмын аргаар IV.5-6
-
16:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.43
-
16:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.48
-
16:30Ванпи 1-3
-
17:00Маамуу - "Багадсан хувцас'' II.10
-
17:20Маамуу - Animation " Нисдэггүй шувуу"
-
17:30Дидибу I.15-16 / Titipo I.15-16 /
-
18:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 19
-
18:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 19
-
19:00Чамайг даа 25-27 / Ну погоди 25-27 /
-
19:30Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
20:00Бариарай Тинипин II.7-8
-
20:30Гэр бүлийн цаг / Манай гэр бүлийн загварын шоу /
-
20:45Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:00Хамтдаа уншицгаая / Бүлтгэрхэн зөгий /
-
21:10Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Өвгөн Эмгэн хоёр /
-
21:30Авъяастнуудын сургууль I.13-14 / Victorious / I.13-14
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
Mонголын Мэдээ
-
07:00“Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00Онцлох зочин /давталт/
-
10:20Гадаад мэдээ /давталт/
-
10:40“Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
11:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00Хөрснөөс хүнс
-
13:20Цаг үе, үзэл бодол
-
14:00“3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
-
15:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
17:00“MNB World news”
-
17:20Цаг агаар
-
17:30Өнөөдрийн зочин
-
17:50Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна
-
18:00“Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
-
18:20Сүлдэт баганын дэргэдээс
-
19:00Эдийн засгийн тойм
-
19:20Гадаад мэдээ
-
19:40Онцлох зочин
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00Инновацын эрэл
-
21:30Цаг агаар
-
21:40Технологийн ертөнцөөр
-
22:00“Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
22:20“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:20Эфир завсарлав
Premier Sports 1
-
02:00NBA: Marquee Matchup
-
04:00NBA on TNT
-
05:00High Tops: Storytime with Shaq Season 2
-
06:00Basketball Stories: A Decade to Remember (2010-2020)
-
07:00NBA: Даллас - Сакраменто (2023-24)
-
09:00The Buzzer №22
-
10:00NBA (Шууд): Финикс - Денвер (2023-24)
-
12:30NBA Talk №23
-
14:00NBA: Индиана - Л.А Лэйкерс (2023-24)
-
16:00NBA: Индиана - Л.А Клипперс (2023-24)
-
18:00NBA: Нью Йорк - Денвер (2023-24)
-
20:00NBA Gametime №103
-
20:30NBA: Финикс - Денвер (2023-24)
-
22:30NBA Action №22
-
23:00NBA: Голден Стэйт - Орландо (2023-24)
-
01:00NBA: Marquee Matchup
Premier Sports 2
-
07:00NBA (Шууд): Голден Стэйт - Орландо (2023-24)
-
09:30Serie A: Интер - Наполи 29-р тойрог
-
11:30PL The Big Interview №33
-
12:00Serie A: Рома - Сассуоло 29-р тойрог
-
14:00Аваргуудын лигийн сэтгүүл №22
-
14:30Serie A: Верона - Милан 29-р тойрог
-
16:30Serie A: Ювентус - Женоа 29-р тойрог
-
18:30FA Cup: Ман Сити - Ньюкасл (1/4 шат)
-
20:30PL Stories №34
-
21:00European Qualifiers Тойм №12
-
22:00FA Cup: Челси - Лэстер (1/4 шат)
-
00:00Эфир завсарлав
Premier sports 5
-
09:00Full Impact №30
-
09:30Bundesliga: Фрайбург - Леверкузен (26-р тойрог)
-
11:30FA Cup: Ман Ютд - Ливерпүүл (1/4 шат)
-
14:00European Qualifiers Тойм №12
-
15:00Bundesliga: Дортмунд - Франкфурт (26-р тойрог)
-
17:00Serie A: Рома - Сассуоло (29-р тойрог)
-
19:00Bundesliga Special №17
-
19:30Serie A: Интер - Наполи (29-р тойрог)
-
21:30EQ: Гүрж - Люксембург (Плэй-Офф)
-
23:30Full Impact №30
-
00:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
07:00Made нэвтрүүлэг
-
07:10Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
-
07:20Аялагч нэвтрүүлэг
-
07:30Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
-
08:00Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
-
09:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
10:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
-
11:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
12:00Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
-
12:50Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
-
13:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
14:00Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
-
14:30Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
-
15:00Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
-
16:00Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
-
16:30Дулаарал нэвтрүүлэг
-
17:00Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
-
18:00Гол сэдэв нэвтрүүлэг
-
19:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
20:00Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
-
20:45Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
-
21:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
22:00Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
-
22:30Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
-
23:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00Бөх: Улсын начин Д.Багахүүгийн нэрэмжит барилдаан
-
12:00МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Метал - Хүлэгүүд №2
-
14:00Үндэсний бөхийн тойм №35
-
14:30Үндэсний бөхийн тойм №36
-
15:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Амазонс №1 (эм)
-
17:00МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Метал - Хүлэгүүд №3
-
19:00Бөх BUSTERS №11
-
19:20Production time
-
19:30МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Метал - Хүлэгүүд №4
-
21:30Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №6
-
22:00Hoop Notes №19
-
23:00Hoop Notes №20
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /8-р анги/ давталт
-
09:20Сүлд үү, тоо юу? Аризона
-
10:10Өв соёл
-
10:30Бизнес хөтөч
-
10:40Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:30Тобот хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5, 6-р анги
-
12:00Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
-
13:00Бизнес хөтөч
-
13:10Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:25Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
-
13:30Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУМУ Ж.Сономпил /
-
14:20“Монголын гэгээ” Р.Туяа фермерч
-
15:00“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 3-р анги /давталт/
-
16:50Тобот хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 7, 8 анги
-
17:20Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00“Адуутай намар” нэвтрүүлэг
-
19:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /9-р анги/
-
20:20“Хүрээлэн” Адуу Монгол хоёр төсөл /цуврал-3/
-
21:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
21:20Цаг агаар
-
21:25Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
-
21:30“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 4-р анги
-
22:30“Хатан аялгуу” телеконцерт
-
23:20“Хурдан морины түүх” Ембүү хээр
-
23:50Нийтийн дууны цаг
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
-
06:35"Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 16
-
07:00"Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 7
-
08:00"Мөрдөгч" МОАК 18-р анги
-
09:00"Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 10
-
09:50"Виван (Vivant)" ОАК 6-р анги
-
10:50Хөгжмийн завсарлага
-
11:00"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 7-р анги
-
12:00"Миний хэрсүү гүнж" ОАК 8-р анги
-
13:10"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 13-р анги
-
14:20"Ярианы хятад хэлний хичээл" № 11, 12
-
14:35"Чи миний бахархал" ОАК 9, 10-р анги
-
16:10"Мөрдөгч" МОАК 19-р анги
-
17:20"Виван (Vivant)" ОАК 7-р анги
-
18:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 8-р анги
-
19:30"Миний хэрсүү гүнж" ОАК 9-р анги
-
20:50"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 14-р анги
-
22:10"Алис" ОАК 4-р анги
-
23:25"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 8-р анги
-
00:05"Миний хэрсүү гүнж" ОАК 9-р анги
-
01:05"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 14-р анги
Premier sports 4
-
09:00UFC: Холловэй - Солонгос Зомби
-
12:00UFC 289: Нунес - Алдана
-
15:00UFC 291: Пориер - Гэйжи 2
-
17:30UFC: Луке - Дос Анжос
-
20:30UFC: Дос Анжос - Физиев
-
00:00Эфир завсарлав
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Эх орны хүүхдүүд" ОАК 31-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
13:40ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
14:10Бизнесийн амжилт
-
14:50Чингис хааны тахилгын хангуул зураг
-
15:00УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:30"Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
18:00"Таны мэдээ"
-
18:30DW:Евромакс
-
19:10"Миний дэггүй краш" цуврал кино 4-р анги
-
19:40Хүнсний хувьсгал №67
-
20:10"Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
-
20:30"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Дуусаагүй түүх
-
21:30"Эх орны хүүхдүүд" ОАК 32-р анги
-
22:20"Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
-
00:00Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00Өглөө хөтөлбөр-шууд
-
09:00MNB SPORT мэдээ
-
09:15Миний мөрөөдөл
-
09:45“Хобби кап” Волейболын клубуудын аварга шалгаруулах тэмцээн
-
17:50Монголын спортын түүх
-
18:50Адуучин
-
19:40Зочны ярилцлага
-
20:00“Тэлмүүн Доной” мастер кросс 2019 Авто машины уралдаан Өмнөговь аймгаас бэлтгэн /Спорт таны амралтанд/
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15Монголын спортын түүх: Монголын олимпын таеквондогийн анхдагчид
-
22:15Адуучин
-
23:00Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
13:00Гео эдийн засгийн тойм
-
13:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
13:50Капитал
-
14:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
17:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
17:50Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:00Гео эдийн засгийн тойм
-
18:20Капитал
-
18:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:00Топ сугалаа-Топ машинтай хөтөлбөр
-
20:3020 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Ярих өнцөг
-
22:10"Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
-
22:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
23:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00ТВ-Клиник
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Дэггүй аав ОАК 27-р анги
-
11:00Олон улсын Театрын өдөрт: Хүүхдийн дүр урлаач Н.Мягмар
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:40Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд Нано наалт
-
13:25Гарьд магнай МУСК
-
15:10Теле-концерт
-
16:00Баримтат кино
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:30Хошин өнцөг
-
18:00Дэггүй аав ОАК 28-р анги
-
19:00Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
-
19:35Хүнсний хувьсгал
-
20:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:40Татарын дээрхий
-
21:00Ярилцах цаг
-
21:35Мартагдашгүй намар УСК
-
23:10Дэггүй аав ОАК 28-р анги
-
23:55Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
07:45Малчдын сонорт
-
07:50"Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
-
08:50"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:45Бизнес ба боломж
-
10:15"Арслангийн зүрх" ОАК 13-р анги /давталт/
-
11:20Ая дууны мэнд /шууд/
-
13:00"Малчин айлд" нэвтрүүлэг
-
13:50"Урилга ярилцлага" нэвтрүүлэг
-
14:25"Эмээгийн авдар" нэвтрүүлэг
-
15:00Малчдын сонорт
-
15:05Ая дууны мэнд /шууд/
-
16:35Бизнес ба боломж
-
17:05"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:40Малчдын сонорт
-
17:45"Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлага"
-
18:30Малын эрүүл мэнд /шууд/
-
19:30"Бүтэн Монгол"
-
19:45Газар хөдлөлтийн аюулаас урьдчилан сэргийлье
-
20:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00Хамаг Монголчууд бүү мартагтун
-
22:00"Арслангийн зүрх" ОАК 14-р анги
-
23:00Өрнө, дорнын зурхай
-
23:10"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
00:00Үдшийн хөтөлбөр
-
03:00Эфир завсарласан