МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг.Хөхморьт сум
-
10:40“Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
-
11:00Мэдээ /шууд/
-
11:20“Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:40“ABU-Робокон-2024” №1
-
12:00Эрүүл мэнд теле сэтгүүл
-
12:20Монголын радио үзүүлж байна: “Өглөөний селфи”
-
12:50Эгшиг бүхэн учиртай: Дэлхийн эх дуу-Бүүвэйн дуу
-
13:30Олон нийтийн цаг
-
13:50“40+ Шинэ амьдрал”
-
14:20Хуулийн цаг /давталт/
-
14:40“Асралт хайрын өргөө-50 жил”
-
15:20“Дөрвөн бэрх” уралдаант нэвтрүүлэг
-
16:30Эдийн засгийн тойм
-
16:55Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
-
17:25Эргэх дөрвөн цаг /Сэлэнгэ, Булган аймгаас бэлтгэв/
-
17:55Амьдралын загвар /Б.Батболд Археологич/
-
18:25Хань татаад байна...
-
18:55“Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
19:55MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10Гэгээн үдэш: Ардын жүжигчин Б.Дамчаа
-
22:30“Хатан хаан Сиси” уран сайхны кино 2-р анги /Монгол-Австри хоёр улсын Дипломат харилцаа тогтоосны 60 жилийн ойд/
-
00:20Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:12"Mongolian songs" дуунууд
-
06:3021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:05Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
08:10СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:05Кофе юу? Цай юу?
-
10:20Боловсрол 21 тэтгэлэгт хөтөлбөрийн шалгаруулалт
-
10:50Бизнес мэдээ
-
10:55"Үнэгний ав" олон ангит кино /2/
-
11:4021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:15EXIT зар сурталчилгаа
-
12:20"Домч" олон ангит кино /15/
-
13:20Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
14:20"Цэцэрлэгт ч ногоон талбайд ч
-
14:45"Ээж" Монголын уран сайхны кино
-
16:10"Төгөлдөр хүүхэд" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:35EXIT зар сурталчилгаа
-
16:40"Монголын математикийн 60-р олимпиад" Өмнөговь аймгаас...
-
17:15"Хөгжилтэй аялал"
-
17:30Боловсрол 21 тэтгэлэгт хөтөлбөрийн шалгаруулалт
-
18:00"Цэгцрэх хөдөлгөөн"
-
18:35Бизнес мэдээ
-
18:40VIP CAR WASH үзүүлж байна
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:35"Mongolian songs" Үндэсний шоу
-
22:50"Домч" олон ангит киноны төгсгөлийн /16/
-
00:0521 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:40СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:40UBS завсарлага
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:20"Ёо Ёо-г анагаах нь"
-
11:20"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
12:10"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 18,19,20-р анги
-
15:00"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:20"Гуанз"
-
16:20“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
17:10“911” оак 4 бүлэг 8-р анги
-
18:10"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
19:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 23-р анги
-
21:00"Танайд хоноё"
-
22:00"Урт цагааны гудамж"
-
23:40“911” оак 4 бүлэг 9-р анги
-
00:50Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05Монгол зурхай
-
07:10"Бидний нандин үе" 15,16-р анги ХОАК
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө"ярилцлага
-
09:50Цаг агаарын мэдээ
-
09:55Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:15Өнөөдрийн аялал
-
11:15Танд тустай агшин
-
11:20Цаг агаарын мэдээ
-
11:25"Шинэ хөдөө" зорилтот ярилцлага
-
12:05Сео сэтгэлгээ
-
12:10Гэгээн эрүүл мэнд - ХСҮТ-ийн Элэг, Цөс, Нойр булчирхайн хавдрын мэс заслын тасгийн их эмч Д.Цэрэндорж
-
12:40Чак Хак - Ахлагчийн жилд зориулсан дугаар
-
13:40"Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 5,6,7,8,9,10,11,12-р анги
-
15:30Хүнсний хувьсгал - Монгол улсын ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажилалаа
-
15:45Цаг агаарын мэдээ
-
15:50Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 20-р анги
-
16:05Эсгий туургатан
-
16:40Танд тустай агшин
-
16:45Өвөг дээдсийн өв соёл - Уртын дууны 20 жил - Говьсүмбэр
-
17:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 13,14,15 -р анги
-
18:00Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
-
18:30"Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
-
19:00"Аз жаргалын шок" МУСК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00"Миний аав ийм л хүн" 21,22,23-р анги СОАК
-
01:50Эфир завсарласан
TV9
-
06:00Дорнын зурлага
-
06:10Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
07:10Намайг аваад үлдээч МУСК
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Цагаан жаал Рик УСК давталт
-
11:40Надо тулаан хүүхэлдэйн кино давталт
-
12:00Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг
-
13:00Архангай аймгийн Жаргалант сумын түүхт 100 жилийн ойд зориулсан, Улсын арслан “эрээн хавиргат” Баатарын Төрбат, улсын харцага Арцын Гончиг, улсын начин Готовын Баасанжав нарын нэрэмжит улс, аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхийн барилдаан,
-
18:20АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг
-
21:10Чимээгүй шуурга УСК
-
23:05Зориг МУСК
-
00:50Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:50Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00"Зориг" МУСК
-
09:50"Эмч нарын хомсдол" Баримтат кино
-
10:20"Нарны нугас" Хүүхэлдэйн кино
-
11:50"B nice" үзүүлж байна
-
12:00"Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
-
13:00"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
13:20Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
13:30"Гэсгээл" СОАК 38-р анги
-
14:50"Гэсгээл" СОАК 39-р анги
-
16:10"Гэсгээл" СОАК 40-р анги
-
17:30"Хөөе ахаа" нэвтрүүлэг №3 /давталт/
-
18:30"Гэмшлийн гэрэлт зам" цуврал нэвтрүүлэг /Дорноговь аймаг/
-
19:10Засгийн газар энэ 7 хоногт
-
19:20"B nice" үзүүлж байна
-
19:30"С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:10Үлгэр сонсох цаг
-
20:30"TEENAGE BOSS" Шоу нэвтрүүлэг №2
-
21:30"Дийлдэшгүй хог хаягдал" Баримтат кино
-
22:00"Хятад хороолол" УСК
-
00:15Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Хүүхэлдэйн кино
-
09:30Эрүүл амьдрал
-
10:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
-
10:30Сайн байна уу
-
11:00Амралтын хөтөлбөр
-
13:00Миний очих дуртай газар /Бариа/ давталт/
-
13:30Баримтат дэлгэц: Стивен Хоукинг-2
-
14:30Аз жаргал СОАК 3/давталт/
-
15:50Аз жаргал СОАК 4/давталт
-
17:10Аз жаргал СОАК 5/давталт
-
18:30Баримтат дэлгэц: Дубайн ногоон арал
-
19:30Хайрын хүч
-
20:30SBN news тойм
-
21:20ЗАСГИЙН ГАЗРЫН ТОВЧ ТОЙМ
-
21:30Их хааны буурч ОАК-8/давталт/
-
22:50Хайж ол УСК
-
00:50Эфир завсарлана
NTV
-
01:10"Психометрикч" ОАК 9
-
02:20Мэдээ
-
03:25З'ОЕ:41 "Эргээд дурсамжиндаа очих"
-
04:00Эфир завсарлав
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.3
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 9
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.20, 2.21
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 5
-
08:15"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 31
-
08:30Цаг агаар
-
08:35Global talk with Nyamdavaa
-
09:35Цаг агаар
-
09:40"Тэгээс тэг"
-
10:15Цаг агаар
-
10:20"Цэгцрэх хөдөлгөөн" нэвтрүүлэг
-
11:00Япон амьдралын хэв маяг
-
11:15"Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.1
-
11:45"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 9
-
12:00"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.20, 2.21
-
12:15"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 5
-
12:30"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 31, 32
-
13:00"Морин өртөө" нэвтрүүлэг 5
-
14:10DW "Эрүүл бие" нэвтрүүлэг
-
14:45Өмнөговь Мандал-Овоо сум "Хаврын бүсийн хурд-2023" морины уралдаан 1-р хэсэг
-
16:10Цаг агаар
-
16:15"Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 2.1
-
16:45"Сайн эрс" нэвтрүүлэг 5
-
18:00"Cash сab Mongolia" Шоу 2.1
-
18:50Засгийн газрын товч тойм
-
19:05"Попуризм" кино контент-2
-
20:45"Нэг монгол" нэвтрүүлэг
-
22:00"Орлон тоглогч" ОАК 7
-
23:05"Тархи баригч" МУСК
-
00:45"Танихгүй дуудлага" кино контент
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:10"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
06:55Хамтдаа уншицгаая
-
07:05"Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
07:25"Булцгар" хүүхэлдэйн кино
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Коко" хүүхэлдэйн кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Ноёрхол" ОАК 14-р анги
-
11:10"Бидний үед" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Гэнэтийн зочид" оак 7-р анги
-
13:15"Далай тэнгисийг шавхах нь:Газар дундын тэнгисийн алдагдсан ертөнц" баримтат кино
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
-
15:05"Аяыг таа" нэвтрүүлэг
-
16:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:15Хөлбөмбөгийн дээд лиг:Ховд vs Төв азарганууд
-
18:15"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:25"Найзуудын аялал-Польш улсаар" нэвтрүүлэг
-
19:00"Ноёрхол" ОАК 15-р анги
-
20:35"Эзэгтэйн туслах-Говьсүмбэр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Хамгийн сайхан нь" МУСК
-
00:00"Миний танилцсан би" оак 27-р анги
-
00:45Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс 7 хоног /тойм/
-
09:00"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-25,26,27-р анги /3+/
-
09:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-28,29,30-р анги /3+/
-
10:00"Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 4 /12+/ Давталт
-
11:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-31,32,33-р анги /3+/
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-13
-
16:00"Хөдөлгүүр" авто шоу 2-7 /давталт/
-
17:00"Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 5 /12+/ Давталт
-
18:30"Евро хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 2 /давталт/
-
19:00Ройтерс 7 хоног /тойм/
-
19:30ДВ-"Урлаг.21" нэвтрүүлэг
-
20:00"У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 13 /Давталт/
-
21:30"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-15 /18+/
-
23:35"Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
-
00:00"Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-6 /12+/
-
01:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Суварган цэнхэр уулс" МУСК
-
07:25"Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 25-31-р анги
-
09:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
12:00"Цагдаа" ООАК 3,4-р анги
-
13:45"Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
-
14:15"Нүүдэл шийдэл"- Үндэсний баялгийн сангийн тухай хууль
-
15:10"Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
-
15:30"Нэг өдөр" нэвтрүүлэг 5-р бүлэг дугаар-1
-
16:15"The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-9
-
18:15"The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард дугаар-8
-
18:55"Тэсвэрийн оргил" баримтат кино
-
20:55"Аймшгийн ном" УСК
-
22:50"Амьдрал нулимсанд дургүй" МУСК
-
00:25"Сар" УСК
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:30"Төрийн дуулал"
-
07:35"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:20"Бизнес толь"
-
08:40"Дээд зиндаа" ОАУСК 13-15-р анги
-
12:10"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
12:40"Бизнес толь"
-
13:00"Тушаал буурсан нь" УСК
-
14:50"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
15:05"Монголын мөрөөдөл - Жангар" нэвтрүүлэг
-
15:35"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
15:55"Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
-
16:20"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:45"Тоглоомын ертөнц" нэвтрүүлэг
-
17:15"Миний ах атаман" МУСК
-
19:00“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
-
20:15"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт" нэвтрүүлэг
-
20:35"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
20:50“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
21:00"Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
-
21:30"Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
-
22:00"Тэмцээн" УСК
-
00:25"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
-
01:10"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:50Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 16-р анги давталт
-
07:40"Хэнтий аймгийн Галшар сумын 100 жил-Хязаалан, Даага насны хурдан морины уралдаан"
-
08:50"Аяллын тойрог" Мьянмар улсаар
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Хүүхэд нэгдүгээрт хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:35"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
13:00"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 17-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Дуудлага-1" ОАК 1.2-р анги давталт
-
15:30"Хурдан морины уралдаан"
-
16:30"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
17:00"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
17:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
17:50"Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
-
18:10"Танайд мод тарья" нэвтрүүлэг
-
18:40“Хүнсний хувьсгал”-МУ-ын Ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажиллалаа
-
19:00"Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
20:25"Масс академи" үзүүлж байна
-
20:30E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
21:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
21:50"Засгийн газрын тойм"
-
22:00"Сайн дурын мөрдөгч" УСК
-
00:10"Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:00Эфир завсарласан
MovieBox
-
02:35"Бие бүрэлдэхүүн (Экипаж)" УСК
-
04:35"Deja Vu" МУСК
-
06:05"Зүрхний хилэн" МУСК
-
08:30"Шөнө дундын яриа" МУСК
-
09:55"Шөнө дундын яриа 2" МУСК
-
11:50"SoЦial Media Reaction-8" нэвтрүүлэг /БНМАУ баримтат кино/
-
12:40"Баян цагдаа" ОАК (IV.8-р анги)
-
13:35"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.1-4-р анги)
-
15:30"13-р дүүрэг (District B13)" УСК
-
17:10"13-р дүүрэг: Шаардлага (District 13: Ultimatum)" УСК
-
19:10"Такси 2 (Taxi 2)" УСК
-
21:00"Такси 3 (Taxi 3)" УСК
-
22:45"Такси 4 (Taxi 4)" УСК
-
00:35"Нягтлан бодогч (The Accountant)" УСК
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Бизнес амжилт
-
08:30Эгэл ертөнц ХОАК 35,36,37-р анги
-
11:00Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 200-204-р анги
-
11:40Бяцхан муужгай нохойнууд 3-6-р анги
-
12:10Монголын гээгдсэн түүх | Сүбээдэй баатар ялагдаж үзсэн үү? - 2
-
13:25Нүүдэлчдийн өв соёл
-
13:35Нарны сүүдэр МУСК
-
15:20Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 6,7,8-р анги
-
17:50Бизнес амжилт
-
18:20Бяцхан муужгай нохойнууд 7-10-р анги
-
19:00Үүргэвчтэй аялал 2: Серби 2-р хэсэг
-
20:00Үг үйлдэл тойм нэвтрүүлэг
-
20:30Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
-
21:00Vibe шоу нэвтрүүлэг
-
22:00Аниргүй /Heart Blackened/ УСК
-
00:20Манай дэлгэцнээ
TV7
-
08:50TV7 эхлэл
-
09:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
-
10:00"Ах дүү 3" МУСК
-
12:00"Хоёр ертөнц" МУСК
-
13:50"Ариун номын эрэлд" баримтат кино
-
15:10"Амархан" нэвтрүүлэг
-
15:20"Байлдааны даалгавар" МУСК
-
17:10"Авто хобби" нэвтрүүлэг
-
18:20"Найруулга-2020" үзүүлж байна
-
19:20“MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
-
20:00"Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
-
21:00"Ах дүүс" МУСК
-
23:00TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
08:00Эко зөвлөгөө
-
08:10MУСК
-
09:50Дэлхийн хотууд
-
10:00Хүүхдийн цаг
-
11:00Хүмүн стори
-
11:30Монгол тулгатны 100 эрхэм
-
13:30Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
14:00Эко ТВ цоморлог
-
14:50Эко зөвлөгөө
-
15:00"Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
-
16:00"Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
-
16:30Хүмүн стори
-
17:00Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
-
17:30Эко цоморлог
-
18:00Бизнес аялал
-
18:30Хүүхдийн цаг
-
19:00Теле концерт
-
19:35Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
20:00"Дэлхийн монголчууд" нэвтрүүлэг
-
20:45Эко зөвлөгөө
-
21:00"Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
-
22:05"Хонины найр " МУСК
-
23:50Эко зөвлөгөө
-
00:00Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 7-8
-
07:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 9
-
07:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.9
-
08:00Контентын тойм 11 / Content review 11 /
-
08:30Булцгар
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.14
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд I.14
-
10:00Сайн үлэг гүрвэл / Good Dino /
-
11:40Булцгар
-
12:00Авьяастнуудын сургууль III.5-6 / Victorious III.5-6 /
-
13:00Шидтэнүүдийн клуб VII.25
-
13:30Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 9-10
-
14:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
14:30Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
-
15:00Ай Карли I.17-18 / I Carly I.17-18 /
-
16:00Чамайг даа 18-20 / I'II get you 18-20 /
-
16:30Дөрвөлжин толбот тахь 17-19 / Squared Zebra 17-19 /
-
17:00Булцгар
-
17:30Шидтэнүүдийн клуб VII.26
-
18:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.8
-
18:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.12
-
18:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 10
-
18:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.10
-
19:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.15
-
19:30Диснейн цаг: Танглэд I.15
-
20:00Чамайг даа 21-23 / I'II get you 21-23 /
-
20:30Дөрвөлжин толбот тахь 20-22 / Squared Zebra 20-22 /
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:10Хамтдаа уншицгаая / Алдартай үсчин /
-
21:15Хамтдаа уншицгаая / Анаашны тугал ба нар /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Хараацай гал авчирсан нь /
-
21:30Авьяастнуудын сургууль III.7-8 / Victorious III.7-8 /
-
22:20Чадваргүй Нана 3-4 / Talentless Nana 3-4 /
-
23:10Эфир хаах
MNC
-
08:3020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Мартагдахгүй л юмсан тоглолт
-
10:35Бизнес цаг
-
10:45Таны эрүүл мэнд
-
10:50Зураглал
-
11:00Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
-
12:30Сарангоо ижий-3.4 тоглолт
-
13:30Халуухан ээж ХОАК 21.22-р анги
-
15:00"Смарт лотто" шууд тохирол
-
16:30Бизнес цаг
-
16:40Футзалын дээд лиг
-
18:55Таны эрүүл мэнд
-
19:00Футзалын дээд лиг
-
21:00Миний сайхан ээжүүд хөрөг нэвтрүүлэг
-
22:00Халуухан ээж ХОАК 23.24-р анги
-
23:00Эфир завсарлага
Premier Sports 1
-
00:30NBA on Fire №19
-
01:00BAL: City Oilers (Uganda) vs Al Ahly (Egypt) Live
-
03:00NBA: Marquee Matchup
-
05:00Playoff Central
-
06:00NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
-
06:30High Tops: Scottie Pippen’s Best Plays
-
07:00NBA: Плэй-Ин Тоглолт №3 (2023-24)
-
09:00NBA: Плэй-Ин Тоглолт №4 (2023-24)
-
11:00NBA Talk №27
-
12:30NBA Action №25
-
13:00NBA: Плэй-Ин Тоглолт №1 (2023-24)
-
15:00NBA: Плэй-Ин Тоглолт №2 (2023-24)
-
17:00NBA Action №25
-
17:30NBA on Fire №19
-
18:00The Buzzer №26
-
19:00NBA: Плэй-Ин Тоглолт №5 (2023-24)
-
21:00NBA Action №25
-
21:30PSN Production time
-
21:50PL (Шууд): Шеффилд - Бөрнли (34-р тойрог)
-
00:00FA Cup (Шууд): Ман Сити - Челси (Хагас шигшээ)
Premier Sports 2
-
08:50Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №29
-
09:30PL: Вест Хэм - Фүлхэм (33-р тойрог)
-
11:30PL: Арсенал - Астон Вилла (33-р тойрог)
-
13:30Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №13
-
14:30PL: Челси - Эвертон (33-р тойрог)
-
16:30UCL: Дортмунд - Атлетико (1/4 Хариу тоглолт)
-
19:00UCL: Барселона - ПСЖ (1/4 Хариу тоглолт)
-
21:30PL (Шууд): Pre-Game Show 137
-
21:50PL (Шууд): Лютон - Брентфорд (34-р тойрог)
-
00:00PL: Арсенал - Астон Вилла (33-р тойрог)
Premier sports 5
-
09:00Inside Serie A №34
-
09:30UCL: Дортмунд - Атлетико (1/4 Хариу тоглолт)
-
12:00UCL: Байерн - Арсенал (1/4 Хариу тоглолт)
-
14:30Bundesliga Weekly №34
-
15:00UCL: Барселона - ПСЖ (1/4 Хариу тоглолт)
-
17:30Football Talk №36
-
19:00Diamond League (Шууд): Xiamen
-
21:00Football Weekend (Шууд): Pre-Game Show 65
-
21:20Bundesliga (Шууд): Хайденхайм - Лайпциг (30-р тойрог)
-
23:30ЕВРО-2024 хүрэх зам №2
-
00:00Production time
-
00:20Bundesliga (Шууд): Унион Б. - Байерн (30-р тойрог)
-
02:30Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
08:00Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
-
08:30Дулаарал нэвтрүүлэг
-
09:00Амралтын цэнэг хөтөлбөр
-
09:30Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
-
09:40Прогноз нэвтрүүлэг
-
09:50Аялагч нэвтрүүлэг
-
10:00Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
-
10:25Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
-
10:30Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
-
11:00Амралтын цэнэг хөтөлбөр
-
11:30Cars and Coffee нэвтрүүлэг
-
12:00Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
-
12:30Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
-
13:00Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
-
13:50Оч нэвтрүүлэг
-
14:00Амралтын цэнэг хөтөлбөр
-
14:30Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
-
15:00Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
-
15:30Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
-
16:00Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
-
16:30Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
-
17:00Game changers нэвтрүүлэг
-
17:10Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
-
17:30Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
-
18:00Амралтын цэнэг хөтөлбөр
-
18:30Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд
-
18:40Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
-
19:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
-
20:00Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
-
20:30Cars and Coffee нэвтрүүлэг
-
21:00Амралтын цэнэг хөтөлбөр
-
21:30Дулаарал нэвтрүүлэг
-
22:00Ногоон ирээдүй хөтөлбөр
-
22:30Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
-
23:00Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
-
23:50Аялагч нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Гарьд
-
11:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Бродерс - Метал
-
13:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Амазонс (эм)
-
15:00FIBA 3x3 (Шууд): Ulaanbaatar Super quest - Өдөр 1
-
20:30Алтан цомын тойм №35
-
21:00Pepsi Алтан цом "Дунд шөвөг": Ховд - Баян Өлгий
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:20Сүлд үү тоо юу? Севиль /давталт/
-
09:10Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
09:40Бизнес хөтөч
-
09:50Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
10:00“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /21-р анги/ давталт
-
10:50Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
-
10:55“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /22-р анги/ давталт
-
11:45Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
-
11:50“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /23-р анги/ давталт
-
12:40Цаг агаарын мэдээ
-
12:45“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /24-р анги/ давталт
-
13:35Дэлхийн дээд амжилт
-
13:40“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /25-р анги/ давталт
-
14:30Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
-
14:35Тобот хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 31, 32 анги /давталт/
-
15:00“Бодлого зангидъя” нэвтрүүлэг /давталт/
-
16:00“Уран зурагт дурлагсад” МУЭ гишүүн Б.Орхонтуул
-
16:35Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
-
16:40“Хурдан морины түүх”
-
17:10“Тайтгарал” баримтат кино
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00Тобот хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 45, 46 анги
-
18:15“ИТГЭЛ. Сэтгэлийн гал итгэлийг асаана” дугаар-3 /давталт/
-
18:35“Спирит Симарроны азарга” хүүхэлдэйн кино
-
19:55Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
-
20:00ART GER Говийн тэмээчдийн амьдрал, оройн хоол /давталт/
-
20:35Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
20:40“Уран зурагт дурлагсад” Япон үзэсгэлэн
-
21:10Морин хуурын чуулга “PLAYING LOVE-2019” 1-р хэсэг
-
22:10“Бурхад галзуурсан юм шиг байна-1” УСК
-
23:30“Сонирхогчдын клуб” Уран бичлэг
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:02"Мөрдөгч" МОАК 31, 32-р анги
-
07:20"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 19-р анги
-
08:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 28, 29-р анги
-
09:55"Дурлах нас" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
-
11:10"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.1, 2-р анги
-
12:55"Амраг" ОАК 10, 11-р анги
-
15:50"7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
-
17:10"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 20-р анги
-
18:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 31-р анги
-
19:30"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.5-р анги
-
20:40"7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги
-
22:05"Сайн мөрдөгч 2" ОАК 1-р анги
-
23:25"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 31-р анги
-
00:10"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.5-р анги
Premier sports 4
-
00:20Serie A (Шууд): Женоа - Лацио (33-р тойрог)
-
02:30Serie A (Шууд): Кальяри - Ювентус (33-р тойрог)
-
04:45Эфир завсарлав
-
09:00UFC 294: Махачев - Волкановски
-
11:00UFC 295: Прохазка - Перейра
-
13:00Бөх (Шууд): Архангай аймгийн Жаргалант сумын 100 жилийн ойн барилдаан
-
19:00UFC 296: Эдуардс - Ковингтон
-
21:30UFC: Юсуф - Барбоза
-
23:50Serie A (Шууд): Эмполи - Наполи (33-р тойрог)
-
02:00Эфир завсарлав
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 12-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10Номын нандин сахиус
-
10:50"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 5-р анги
-
11:10Цаг агаар
-
11:20Эзэн сангийн тайлбар
-
12:20ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
13:00DW:Евромакс
-
13:20Морин хуур чуулга- Хуур богд
-
14:15Бизнесийн амжилт
-
15:00"Хоньчин Найдан" МУСК
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:25Зарын цаг
-
17:30Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
-
18:00"Цэгцрэх хөдөлгөөн" нэвтрүүлэг
-
18:40"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 6-р анги
-
19:00"Бүтээл тарөх агшин" нэвтрүүлэг
-
19:40"Брэнд Трэнд" нэвтрүүлэг
-
20:00"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
21:00Дуусаагүй түүх цуврал-6
-
21:30"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 13-р анги
-
22:20"Өртөө" МУСК
-
00:00Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00MNB SPORT мэдээ
-
07:15Миний мөрөөдөл
-
07:45Хөлбөмбөг “Улаанбаатар-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
-
09:30Бахархал
-
10:00“Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг
-
10:50Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Т. Зундуй
-
11:25Хөлбөмбөг “Улаанбаатар-2023” Зүүн Азийн залуучуудын спортын наадам
-
13:15Бахархал
-
13:55МХХ-ны “Холбооны цом 2024” тэмцээний шигшээ тоглолтууд
-
20:35“World hockey” теле сэтгүүл
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15Идэр хүчтэн: Аймгийн арслан Л. Энхтүвшин
-
21:55Монголын спортын түүх
-
23:00Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00"УИХ-ын намрын чуулган /давталт/"
-
15:00Бодлого зангидья
-
16:00Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
16:20Төв цэг-зочны цаг
-
16:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
17:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
17:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
17:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:00УИХ-ЫН ЦАГ
-
18:3076:1 нэвтрүүлэг
-
18:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
19:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
19:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
19:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
20:10Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
-
20:30Гео эдийн засгийн тойм
-
20:50Капитал
-
21:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
21:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
21:4076:1 нэвтрүүлэг
-
22:00Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
22:10"Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
-
22:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
23:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
23:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
23:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00Ярилцах цаг
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Хайраа хайрла ОАК 10-р анги
-
11:00Дээрхийн заяа
-
11:35ТВ-Галерей
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:04Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд –Нано наалт
-
13:25Автохим үзүүлж байна
-
14:40Үйлийн судалгаанд суурилсан хэлэлцүүлэг-сургалт
-
17:15Сэтгэлийн мянган жаргал
-
18:00Хайраа хайрла ОАК 11-р анги
-
19:00Тоонот цом-2024
-
19:35ТВ-галерей
-
20:00Хуулийн цоорхой
-
20:35Харах өнцөг
-
21:10Миний бэр
-
22:05Хайраа хайрла ОАК 11-р анги
-
22:50Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
08:05Малчдын сонорт
-
08:10"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:45"Volunteer" daily show /давталт/
-
09:05Хөдөөгийн хөгжил малчны хотноос
-
09:45"Эерэг зочин" нэвтрүүлэг
-
10:05Бизнес ба боломж
-
10:25"Турк кофе" ОАК 6-р анги /давталт/
-
11:25"Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
-
12:05"Өв" цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
13:00"Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
-
13:40"Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
-
14:40Малчдын сонорт
-
14:45Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
-
15:05"Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
-
16:05Бизнес ба боломж
-
16:25"Өв соёл" нэвтрүүлэг
-
16:35Малчдын сонорт
-
16:40"Сэтгүүлчийн томилолт- Батширээт сумаас
-
17:20"Супер студент-2024" нэвтрүүлэг
-
18:05Засгийн газрын тойм
-
18:15"ХОТ АЙЛ - ТОЙМ" хөтөлбөр
-
19:15ШУУД:Хөлбөмбөгийн дээд лиг "ХОВ vs Төв АЗА"
-
21:15"Малчин хит" хөгжмийн нэвтрүүлэг
-
22:25"Хүн чулууны нулимс" МУСК
-
23:50Өрнө, дорнын зурхай
-
00:00"ХОТ АЙЛ - ТОЙМ" хөтөлбөр /давталт/
-
00:50Үдшийн хөтөлбөр
-
03:00Эфир завсарласан