МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр
-
08:50“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 20-р анги
-
10:40Оюундалай
-
11:00Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:20“Дуудлагын такси” олон ангит кино 27-р анги
-
14:10“Асралт хайрын өргөө-50 жил”
-
14:50“Урлаг” теле сэтгүүл
-
15:20“Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /давталт/
-
16:40“Сэтгэлд шингэсэн хоол” баримтат кино /Солонгос/
-
17:3012/15 “Хэл сурах”
-
18:00“Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
-
18:20“Ирээдүйгээс өнөөдрийг дахин нээхүй” Венецийн олон улсын дүрслэх урлагийн 60 дахь биенналь
-
18:40Хүнсний хувьсгал
-
19:00“Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
-
19:20Олон нийтийн цаг
-
19:40“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:55MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10“Нэг Монгол” хөтөлбөр
-
22:00“Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
-
22:30Зөрөг амьдрал кино контент: Цонх
-
22:50“Дуудлагын такси” олон ангит кино 32-р анги
-
23:40Судар бичгийн алтан сан
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:12"Mongolian songs" дуунууд
-
06:3021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:05Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
08:10СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:05Кофе юу? Цай юу?
-
10:20"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /42/
-
10:45Бизнес мэдээ
-
10:50"Үнэгний ав" олон ангит кино /6/
-
11:3521 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:10EXIT зар сурталчилгаа
-
12:20"Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /5/
-
13:20Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
14:20Хаврын Хит - 2024 Ток шоу
-
15:10"Өглөө" Монголын уран сайхны кино
-
16:40"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /43/
-
17:05EXIT зар сурталчилгаа
-
17:10"Үнэгний ав" олон ангит кино /7/
-
18:00Хаврын Хит - 2024
-
18:15Бизнес мэдээ
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:35"Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /6/
-
21:40"E Music"
-
22:25"WHATS UP" Чөлөөт хөтөлбөр
-
00:0021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:35СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:35UBS завсарлага
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:30"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:50"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
10:40“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
11:30"Soft Laser"
-
11:35"Шеф" оак 5 бүлэг 4-р анги
-
12:40"Ам нээвэл" ярилцлага
-
13:40"Баримтат кино"
-
14:40"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:50"Хүнсний хувьсгал"
-
16:20“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
17:10“911” оак 4 бүлэг 14-р анги
-
18:05"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:55"Бизнес тайм"
-
19:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:05"Шеф" оак 5 бүлэг 5-р анги
-
21:05"New wave"
-
21:30"Танайд хоноё"
-
22:40“911” оак 4 бүлэг 15-р анги
-
23:30"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:40Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05"Монгол зурхай"
-
07:10"Бидний нандин үе" 23,24-р анги ХОАК
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө"ярилцлага
-
10:00Цаг агаарын мэдээ
-
10:05Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:25"Миний аав ийм л хүн" 29-р анги СОАК
-
12:00Цаг агаарын мэдээ
-
12:05Д. Цэрэндорж ХСҮТ-ийн Элэг, Цөс, Нойр булчирхайн хавдрын мэс заслын тасгийн их эмч
-
12:30Өвөг дээдсийн өв соёл
-
12:55Танд тустай агшин
-
13:00Мэдээ
-
13:25Цаг агаарын мэдээ
-
13:30Түмний эх үзүүлж байна
-
15:00Мэдээ
-
15:30Цаг агаарын мэдээ
-
15:35"Поли" хүүхэлдэйн кино S1 - 1,2,3,4 -р анги
-
16:50Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 26-р анги
-
17:05Танд тустай агшин
-
17:10"Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги
-
17:30Хүүхэд бидний өв соёл
-
17:50"Шидэт харандаа"
-
18:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 5,6,7 -р анги
-
19:00Мэдээ
-
19:20"Миний аав ийм л хүн" 30-р анги СОАК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00"Бидний нандин үе" 25,26-р анги ХОАК
-
00:00Эфир завсарласан
TV9
-
06:00Дорнын зурлага
-
06:10Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
07:10Зөв алдаа МУСК
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Шинэ өдөр хөтөлбөр
-
09:50Боломж нэвтрүүлэг
-
10:10Багачууд аа англиар дуулцгаая
-
10:40Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
-
11:00Энэ өдөр мэдээ
-
11:10Роман Ж Израил, Эсквайр УСК давталт
-
13:00Сэлэнгэ аймгийн Баруунбүрэн сумын түүхт 100 жилийн ойд зориулсан улсын харцага Нарангэрэлийн Саранцогтын нэрэмжит улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдаан
-
18:00Монгол коммент нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Баримтат кино
-
21:00Ахлах тогооч УСК
-
23:05Улаанбаатарт байгаа миний аавд МУСК
-
00:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:40Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
09:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:50"UBEats" Хоол хүргэлт
-
09:55C1 зураглал
-
10:00"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 16-р анги /давталт/
-
11:00Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
11:10"B nice" үзүүлж байна
-
11:20"Төрийн дайсан" МУСК
-
13:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
13:20Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
14:20"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
14:40Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
14:55"UBEats" Хоол хүргэлт
-
15:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:30"Үнэгний ав" ХОАК 14-р анги
-
16:20C1 зураглал
-
16:30"Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 57-р анги
-
16:55LemonCake-Үзүүлж байна
-
17:00Үлгэр сонсох цаг /давталт/
-
17:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
17:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:00"Гэсгээл" СОАК 47-р анги
-
19:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
19:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30"Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг /давталт/
-
21:10Trip kitchen-Үзүүлж байна
-
21:30Үлгэр сонсох цаг
-
21:50"B nice" үзүүлж байна
-
22:00"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 17-р анги
-
23:00"UBEats" Хоол хүргэлт
-
23:05"Гэсгээл" СОАК 47-р анги /давталт/
-
00:15Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
-
09:30Эрүүл амьдрал
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Сайн байна уу
-
10:45Дугуйн дээрх там ОАК 5-8/давталт/
-
11:30Үүргэвчтэй аялал
-
12:30Business time
-
13:00Аз жаргал СОАК 11/давталт/
-
14:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:00Топ лотто-Азын 10 хоног
-
16:30Business time
-
17:00Хүүхэлдэйн кино
-
17:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Дугуйн дээрх там ОАК 5-9
-
19:30Нэг монгол-ЕТГ
-
20:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Аз жаргал СОАК 12
-
22:50Дугуйн дээрх там ОАК 5-9/давталт/
-
23:40Эфир завсарлана
NTV
-
00:55Мэдээ
-
02:00"Сумын атаман" МУСК 1
-
03:00Global talk with Nyamdavaa
-
04:00Эфир завсарлав
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.10
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 14
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.7, 1.8
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 10
-
08:15"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 42
-
08:30Цаг агаар
-
08:35"Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 5
-
09:35Цаг агаар
-
09:40"Психометрикч" ОАК 13
-
10:55"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 5.2
-
11:15"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.10
-
11:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.7, 1.8
-
12:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 10
-
12:15"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 42
-
12:35"Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 5
-
14:00Мэдээ
-
14:55"Лхагвын тойм"
-
16:15"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 5.2
-
16:40"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.10
-
17:05"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 42, 43
-
17:35Гадаад мэдээ
-
17:55Цаг агаар
-
18:00"Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 6
-
19:00Мэдээ
-
20:30"Түмний нэг" нэвтрүүлэг 4
-
21:50"Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 6
-
23:20Цаг агаар
-
23:25"Онцгой даалгавар" МУСК
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:10"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
06:55Хамтдаа уншицгаая
-
07:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.27,28-р анги
-
07:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.13,14-р анги
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
-
08:40"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
-
09:05"Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Сүргээр амьдрах ёс" баримтат кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Хайртай ч хагацъя" ОАК 4-р анги
-
11:15"Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Чиний мэдэхгүй би" оак 24-р анги
-
13:00"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №11
-
14:25Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №11
-
14:45Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №11
-
15:05Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №33-36
-
16:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:05"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
17:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.29,30-р анги
-
17:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.15,16-р анги
-
18:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:05"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
-
18:30"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
-
19:00"Хайртай ч хагацъя" ОАК 5-р анги
-
20:30"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
-
21:35"Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Умардын хатан" баримтат кино
-
22:40"Чиний мэдэхгүй би" оак 25-р анги
-
23:45"Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
-
00:00"Миний танилцсан би" оак 33-р анги
-
00:45Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
09:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги /3+/
-
10:00"Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-30 /12+/ Давталт
-
11:30Монгол өв соёл
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-5
-
16:00"Хөдөлгүүр" авто шоу 2-13 /давталт/
-
17:30"Улаан нүдэн гараг" цуврал нэвтрүүлэг - 1 /давталт/
-
18:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги /3+/
-
19:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 8 /Давталт/
-
21:00ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
-
21:30"Roaring Dragon" теле тоглолт
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-16 /18+/ Давталт
-
00:00"Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-12 /12+/
-
01:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
10:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-223
-
12:00Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:30"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 23-р анги
-
13:35"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 17-р анги
-
14:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-223-2
-
16:00"Цахлайнууд" ООАК 14-р анги
-
16:55"Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
18:00"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 18-р анги
-
18:30"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30"Цахлайнууд" ООАК 15-р анги
-
20:35"Галилео" баримтат кино
-
20:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
21:00"Хар хайрцаг"
-
22:00"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 24-р анги
-
23:15Үдшийн мэдээ
-
23:45Хар хайрцаг
-
00:45"Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-25,26
-
01:45"Миний Монголын соёл"
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:00"Төрийн дуулал"
-
07:05"Дасгалын цаг"
-
07:20"Цаг Агаар"
-
07:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
07:45"Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:35"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
08:55"Бизнес толь"
-
09:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00"Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 5-р анги
-
11:10"Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
-
11:25“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
11:55"Бизнес толь"
-
12:15"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
12:35"Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
-
12:45"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Хааныг бүтээгч" УСК
-
15:05"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
15:20"Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
-
15:45"Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
-
16:00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
16:20"RT"-Баримтат кино
-
17:10"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
17:30"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
18:00"Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 6-р анги
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:15"Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
-
20:50"Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
21:05"Хар тас" нэвтрүүлэг
-
21:40"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Ахмад цагдаа" УСК
-
00:25"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:10"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:50Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 22-р анги давталт
-
07:40"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
-
08:25"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
09:00"Эрдэнэ Тавантолгой" ХК Хувьцаа эзэмшигчдийн хурал Шууд дамжуулалт
-
11:00"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
12:25"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
13:00"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 23-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:20"Дуудлага-1" ОАК 9-р анги давталт
-
15:10"Цаг хугацаагаар аялагч" Баримтат кино
-
16:00"Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
-
16:15"Бид юу хийв"
-
16:40"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
17:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
18:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
18:40“Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
-
19:00"Дуудлага-1" ОАК 10-р анги
-
20:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Ж.Баттөгс
-
20:30"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
21:55"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баруун зүүн хараагаар/
-
23:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
23:50Эфир завсарласан
MovieBox
-
02:50"Пост (The Post)" УСК
-
04:45"Зура" МУСК
-
06:50"Melody of Love" МУСК
-
08:30"Аргачлал" ОАК (I.15-р анги)
-
09:30"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.15,16-р анги)
-
10:25"Хуримын сюрприз" МУСК
-
12:05"Шарталт 3 (The Hangover Part III)" УСК
-
13:50"Мумми (The Mummy)
-
15:50"Туршилтын хосууд" МУСК
-
17:25"SoЦial Media Reaction-8" нэвтрүүлэг /БНМАУ баримтат кино/
-
18:15"Аргачлал" ОАК (I.16-р анги)
-
19:30"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.17,18-р анги)
-
20:35"Ямакаси (Yamakasi)" УСК
-
22:20"Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
-
00:20"Аргачлал" ОАК (I.16-р анги)
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Нүгнай сахилга 2022
-
08:30Бизнес амжилт
-
09:00Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 221,222,223-р анги
-
09:20Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 14-р анги
-
09:35Бяцхан муужгай нохойнууд 15,16-р анги
-
09:50Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:05Хамтдаа суръя теле хичээл
-
10:20Эгэл ертөнц ХОАК 43-р анги
-
11:20Нүүдэлчдийн өв соёл
-
11:30247 Градус МУСК
-
13:05Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
-
13:45Z.OE 41: Засаж болох дурсамж /Back to the memories/
-
14:25Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
-
15:10Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 14-р анги
-
16:10Бизнес амжилт
-
16:40Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:55Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 15-р анги
-
17:10Бяцхан муужгай нохойнууд 17,18-р анги
-
17:25Хамтдаа суръя теле хичээл
-
17:40Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 224,225,226-р анги
-
18:00Эгэл ертөнц ХОАК 44-р анги
-
19:00Эрүүл хүнс - Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
19:30Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
-
20:00Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 15-р анги
-
21:00Монголын гээгдсэн түүх | С.Бодровын "Монгол" кино үнэн түүх өгүүлсэн үү?
-
22:15Z.OE 41: Гэрчийн нөлөө /Bystander effect/
-
23:05Үйлийн үрийн дэн буудал МУСК
-
00:20Манай дэлгэцнээ
TV7
-
08:40TV7 эхлэл
-
09:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
-
09:30"Хамгийн сайхан нь" МУСК
-
11:30"Y-podcast" үзүүлж байна
-
12:50“MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
-
13:20"Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
-
14:40"Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
-
15:00"Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
-
16:20"Туршилтын хосууд" МУСК
-
18:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
-
18:30"Ариун номын эрэлд" баримтат кино
-
20:00"Авто хобби" нэвтрүүлэг
-
21:00"Худалч залуу" МУСК
-
23:00TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
07:00Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
-
10:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
12:50Эко зөвлөгөө
-
13:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
13:30Эко ТВ цоморлог
-
14:45Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
15:00"Mонгол өв соёл" нэвтрүүлэг
-
15:30"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
18:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
18:30Хүүхдийн цаг
-
19:00Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
19:30"Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
-
21:00Dr Crandmed баримтат кино
-
21:50Эко зөвлөгөө
-
22:00"Тунгалаг тамир " МУСК 3-р анги
-
23:40Уран зохиолын цаг
-
00:10Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 15-16
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VIII.4
-
08:00Контентын тойм 12 / Content review 12 /
-
08:30Булцгар II.6-8
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.19
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд I.19
-
10:00Авьяастнуудын сургууль III.15-16 / Victorious III.15-16 /
-
11:00Чамайг даа 33-35 / I'II get you 33-35 /
-
11:30Дөрвөлжин толбот тахь 32-34 / Squared Zebra 32-34 /
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.11
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.15
-
12:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 14
-
12:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.14
-
13:00Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.3-4
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VIII.5
-
14:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 17-18
-
14:30Контентын тойм 12 / Content review 12 /
-
15:00Ай Карли II.3-4 / I Carly II.3-4 /
-
16:00Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
-
16:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 14
-
16:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.14
-
17:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.12
-
17:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.16
-
17:30Вампи 1-3
-
18:00Чамайг даа 36-38 / I'II get you 36-38 /
-
18:30Дөрвөлжин толбот тахь 35-37 / Squared Zebra 35-37 /
-
19:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
19:30Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.5-6
-
20:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.20
-
20:30Диснейн цаг: Танглэд I.20
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:10Хамтдаа уншицгаая / Өдөр ба шөнө /
-
21:15Хамтдаа уншицгаая / Саруул ном чангаар уншсан нь/
-
21:20Үлгэрийн цаг / Өвгөн Эмгэн хоёр /
-
21:30Авьяастнуудын сургууль III.17-18 / Victorious III.17-18 /
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
Mонголын Мэдээ
-
07:00“Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00Онцлох зочин /давталт/
-
10:20Гадаад мэдээ /давталт/
-
10:40“Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
11:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00Эдийн засгийн тойм
-
13:20MNB-Монголын мэдээ үзүүлж байна
-
13:30Прокурорын мэдээлэл: /УЕПГ-ын ХМХ-ээс бэлтгэв/
-
13:50ММ таван минут
-
14:00Гадаад мэдээ
-
14:20Цаг үе, үзэл бодол
-
15:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
17:00“MNB World news”
-
17:20Цаг агаар
-
17:30Өнөөдрийн зочин
-
17:50Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна /шууд/
-
18:00“Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
-
18:20“MNB World news” /давталт/
-
18:40Сүлдэт баганын дэргэдээс
-
19:00Цаг агаар
-
19:05Чин сэтгэл
-
19:20Гадаад мэдээ
-
19:40Онцлох зочин
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00Стандарттай шийдэл
-
21:20Цаг агаар
-
21:30Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
22:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:00Эфир завсарлав
Premier Sports 1
-
01:00NBA: Marquee Matchup
-
03:00NBA: Marquee Matchup
-
05:00NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
-
05:30High Tops: Episode 7
-
06:00Playoff Central
-
07:00NBA Action №26
-
07:30NBA (Шууд): Нью Йорк - Филадельфиа (Плэй-Офф Тоглолт №3)
-
10:00Playoff Central
-
12:30Playoff Central
-
14:00Playoff Central
-
15:30NBA Talk №29
-
17:00NBA: Индиана - Милуоки (Плэй-Офф Тоглолт №2)
-
19:00Inside the NBA
-
20:00NBA Gametime №118
-
20:30NBA: Нью Йорк - Филадельфиа (Плэй-Офф Тоглолт №3)
-
22:30NBA Action №26
-
23:00NBA: Marquee Matchup
-
01:00BAL: Al Ahly (Egypt) vs Al Ahly Ly (Libya) Live
Premier Sports 2
-
02:00Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №13
-
02:50PL (Шууд): Брайтон - Ман Сити (29-р тойрог)
-
05:00Эфир завсарлав
-
07:00NBA (Шууд): Кливлэнд - Орландо (Плэй-Офф Тоглолт №3)
-
09:30UEL: Аталанта - Ливерпүүл (1/4 Хариу тоглолт)
-
11:30Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №30
-
12:10UEL: Рома - Милан (1/4 Хариу тоглолт)
-
14:00PL Stories №38
-
14:30UEL: Вест Хэм - Леверкузен (1/4 Хариу тоглолт)
-
16:30PL Netbusters №35
-
17:00UEL: Марсель - Бенфика (1/4 Хариу тоглолт)
-
19:00PL: Брайтон - Ман Сити (29-р тойрог)
-
21:00Премьер лигийн тойм №35
-
22:00Football Talk №37
-
23:30ЕВРО-2024 хүрэх зам №3
-
00:00Эфир завсарлав
Premier sports 5
-
09:00Track&Field Weekly №2
-
09:30Bundesliga: Хайденхайм - Лайпциг (30-р тойрог)
-
11:30Serie A: Эмполи - Наполи (33-р тойрог)
-
13:30Bundesliga Special №19
-
14:00FA Cup: Ман Сити - Челси (Хагас шигшээ)
-
16:00Bundesliga: Унион Б. - Байерн (30-р тойрог)
-
18:00Bundesliga: Вердер - Штуттгарт (30-р тойрог)
-
20:00Bundesliga Weekly №35
-
20:30FA Cup: Ковентри - Ман Ютд (Хагас шигшээ)
-
22:30Football Talk №37
-
00:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
07:00Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
-
07:50Future of work нэвтрүүлэг
-
08:00Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
-
09:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
10:00Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
-
10:50Оч нэвтрүүлэг
-
11:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
12:00Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
-
12:30Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
-
13:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
14:00Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
-
14:30Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
-
15:00Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
-
16:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
-
17:00Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
-
18:00Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
-
18:50Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
-
19:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
20:00Голомт Банк SME program захиалгат нэвтрүүлэг
-
20:10Прогноз нэвтрүүлэг
-
20:20Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
-
20:30Cars and Coffee нэвтрүүлэг
-
21:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
22:00Дулаарал нэвтрүүлэг
-
22:30Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
-
23:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Apes - Майнерс
-
11:003X3 (Шууд): Lite quest - Stop 5
-
18:00Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №15
-
18:30Үндэсний бөхийн тойм №40
-
19:00Бөх: Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан барилдаан 2024
-
21:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: M Winx - Амазонс (эм)
-
23:00Hoop Notes №24
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:20“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /28-р анги/ давталт
-
09:10“Цаг уур-Гашуун үнэн” баримтат кино /давталт/
-
10:30Бизнес хөтөч
-
10:40Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:30“Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5, 6-р анги /давталт/
-
12:00Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
-
13:00Бизнес хөтөч
-
13:10Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:25“Уяаны эзэд-Франц” нэвтрүүлэг
-
14:10“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 19-р анги /давталт/
-
15:00“Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой” Дээд 3 нас
-
16:45Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
16:50“Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7, 8-р анги
-
17:20Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
18:20Цаг агаар
-
18:25Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
-
18:30Сүлд үү, тоо юу? Аризона
-
19:15Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /29-р анги/
-
20:20+19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
-
20:50Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
-
20:55“Үрс” цомгоос
-
21:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
21:20Цаг агаар
-
21:25“Сэхээтний төөрөгдөл”
-
21:30“Бодлого зангидъя” нэвтрүүлэг
-
22:30“Мартаж болохгүй , давтах учиргүй түүх” нэвтрүүлэг цуврал-2
-
23:00“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 20-р анги
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
-
06:35"Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 33
-
07:00"Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 24
-
08:00"Мөрдөгч" МОАК 39-р анги
-
09:00"Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 27
-
09:45"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 25-р анги
-
11:00"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 36-р анги
-
12:00"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.10-р анги
-
12:55"Ярианы хятад хэлний хичээл" № 43, 44
-
13:10"Амраг" ОАК 18-р анги
-
14:40"Уярам хайр" ОАК 1-р анги
-
16:00"Мөрдөгч" МОАК төгсгөлийн 40-р анги
-
17:10"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 26-р анги
-
18:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 37-р анги
-
19:30"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.11-р анги
-
20:40"Амраг" ОАК 19-р анги
-
22:10"Сайн мөрдөгч" ОАК 7-р анги
-
23:40"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 37-р анги
-
00:25"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.11-р анги
-
01:10"Амраг" ОАК 19-р анги
Premier sports 4
-
09:00UFC: Махачев - Грийн
-
11:00UFC: Блахович - Ракич
-
13:00Бөх (Шууд): Сэлэнгэ аймгийн Баруунбүрэн сумын 100 жилийн ойд зориулсан барилдаан
-
19:00Full Impact №34
-
19:30Inside Serie A №35
-
20:00ONE Weekly №17
-
20:30ONE (Шууд): ONE Friday Fight 60
-
23:00UFC Main Event 1104
-
00:00Эфир завсарлав
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 18-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
12:40"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
13:40ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
14:10Бизнесийн амжилт
-
14:50"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 4-р анги
-
15:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:30"Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
18:00"Таны мэдээ"
-
18:30"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 5-р анги
-
19:00Номын нандин сахиус
-
19:30"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
20:30"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Дуусаагүй түүх цуврал-5
-
21:30"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 19-р анги
-
22:20"Загийн алим" МУСК
-
23:50Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00Өглөө хөтөлбөр-шууд
-
09:00Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
-
13:05Спортын Гэр бүл
-
13:35MNB SPORT мэдээ
-
13:55Волейболын клубуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
-
20:05Миний мөрөөдөл
-
20:35Бахархал
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15“World hockey” теле сэтгүүл
-
21:40Монголын спортын түүх
-
23:05Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
13:00Гео эдийн засгийн тойм
-
13:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
13:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
14:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
17:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
17:50Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:20Капитал
-
18:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:00Гео эдийн засгийн тойм
-
19:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
19:40Төв цэг-зочны цаг
-
20:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:3020 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Бодлого зангидья
-
22:10Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлага хэлэлцүүлэг
-
23:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00Би гэртэй Монгол
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Хайраа хайрла ОАК 16-р анги
-
11:00Лекцийн цаг
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:40Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд Нано наалт
-
13:25Хувилай хааны зарлиг МУСК
-
15:10ТВ-Архиваас:
-
16:30Теле-концерт
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:35Хошин өнцөг
-
18:00Хайраа хайрла ОАК 17-р анги
-
19:00Ярилцах цаг
-
20:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:40Татарын дээрхий
-
21:00Дээрхийн заяа
-
21:35Автохим үзүүлж байна
-
22:50Хайраа хайрла ОАК 17-р анги
-
23:35Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
08:10Малчдын сонорт
-
08:15"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:45Бизнес ба боломж
-
09:05"Турк кофе" ОАК 10-р анги /давталт/
-
10:05Ая дууны мэнд /шууд/
-
11:40"Өв соёл" нэвтрүүлэг
-
11:50"Гэмшлийн гэрэлт зам" нэвтрүүлэг
-
12:30Малчдын сонорт
-
12:35Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
-
13:00"Ус цаг уурын алба 100 жил" баярын хурал
-
15:10"100 асуулт" нэвтрүүлэг
-
16:25Ая дууны мэнд /шууд/
-
18:05Бизнес ба боломж
-
18:25"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:55Малчдын сонорт
-
19:00"Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
-
19:40"Өв соёл" нэвтрүүлэг
-
20:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00"Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
-
21:40"Төлчин хүүхэд" баримтат нэвтрүүлэг
-
22:00"Турк кофе" ОАК 11-р анги
-
22:55Өрнө, дорнын зурхай
-
23:05"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:55Үдшийн хөтөлбөр
-
03:00Эфир завсарласан