МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 5-р анги
-
10:40Стандарттай шийдэл
-
11:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг.
-
13:20“Дуудлагын такси” олон ангит кино 10-р анги
-
14:10“Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
-
15:10“Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг
-
16:10Эгшиг бүхэн учиртай: Үндэсний цөөхүүл хөгжим
-
16:50Инженерийн шийдэл
-
17:30“Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 19-р анги
-
18:00Монголын радио үзүүлж байна: “Мэдмээр юм байна”
-
18:30Хүнсний хувьсгал
-
18:50Олон нийтийн цаг
-
19:10“Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
-
19:30“AMEP” хөтөлбөр үзүүлж байна №2
-
19:40“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг.
-
19:55MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10“Хүнсний хувьсгал” хэлэлцүүлэг /шууд/
-
22:10“Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
-
22:40“Дуудлагын такси” олон ангит кино 11-р анги
-
23:30Судар бичгийн алтан сан
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:12"Mongolian songs" дуунууд
-
06:3021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:05СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:05Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
09:05Кофе юу? Цай юу?
-
10:20"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /19/
-
10:45Бизнес мэдээ
-
10:50"Аз жаргалын хотхон" олон ангит кино /19/
-
11:3521 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:10EXIT зар сурталчилгаа
-
12:15"Найрал дуу" олон ангит кино /5/
-
13:10Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
14:05UBS Энэ долоо хоногт
-
14:15"Дундын бүсгүй" Драмын жүжиг Мөрөөдлийн театр
-
15:35Хурд "7 тэрбум"
-
16:40"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /20/
-
17:05"Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүсийг интернет орчинд хөгжүүлье"
-
17:20EXIT зар сурталчилгаа
-
17:25"Аз жаргалын хотхон" олон ангит кино /20/
-
18:15"Хөгжилтэй аялал"
-
18:30Бизнес мэдээ
-
18:35"Нийтийн эрх ашиг"
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30"Хайрын домог" Уран сайхны кино тун удахгүй...
-
21:00"Найрал дуу" олон ангит кино /6/
-
22:05СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
-
23:1021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:45СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:45UBS завсарлага
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:20"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:40"Ханш нээх өдрийн номын хурал"
-
10:00"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
10:50“Үзэсгэлэнт Япон орноор аялах нь” Баримтат кино
-
11:40"Soft Laser"
-
11:45"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 2 бүлэг 20-р анги
-
12:40"New wave"
-
13:10"Баримтат кино"
-
14:40"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:50"Танин мэдэхүй"
-
16:10“Үзэсгэлэнт Япон орноор аялах нь” Баримтат кино
-
17:10“911” оак 3 бүлэг 4-р анги
-
18:00"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:50"Бизнес тайм"
-
19:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 1-р анги
-
21:00"Гуанз"
-
22:00“911” оак 3 бүлэг 5-р анги
-
23:10"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:10Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05"Монгол зурхай"
-
07:10"Сэрсэн он жилүүд" ХОАК 27,28-р анги
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө"ярилцлага
-
10:25Цаг агаарын мэдээ
-
10:30Ханш нээх өдрийн номын хурал
-
10:55Цаг агаарын мэдээ
-
11:00"Миний аав ийм л хүн" 9-р анги СОАК
-
12:55Танд тустай агшин
-
13:00Мэдээ
-
13:25Цаг агаарын мэдээ
-
13:30Түмний эх үзүүлж байна
-
15:00Мэдээ
-
15:30Цаг агаарын мэдээ
-
15:35"Хүүхэд бидний өв соёл" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
15:55"Поли" хүүхэлдэйн кино S2 - 5,6,7-р анги
-
16:40Дуулах өдөр
-
17:05Танд тустай агшин
-
17:10Хүүхэд бидний өв соёл
-
17:30"Шидэт харандаа"
-
17:50Ханш нээх өдрийн номын хурал
-
18:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S2 - 8,9,10-р анги
-
19:00Мэдээ
-
19:20"Миний аав ийм л хүн" 10-р анги СОАК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00"Сэрсэн он жилүүд" ХОАК 29,30-р анги
-
00:00Эфир завсарласан
TV9
-
05:00Дорнын зурлага
-
05:10Тагнуулч аав УСК
-
06:50Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг
-
07:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Шинэ өдөр хөтөлбөр
-
09:50Боломж нэвтрүүлэг
-
10:10Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг
-
11:00Энэ өдөр мэдээ
-
11:10Нууцын нууц СОАК 4-р анги давталт
-
12:20Давхар шок кино контент
-
13:00Энэ өдөр мэдээ
-
13:30Хайрын солилцоо 1 шоу нэвтрүүлэг 23-р хэсэг
-
14:20"Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
-
14:40Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
-
15:00Энэ өдөр мэдээ
-
15:10Хурдан морины уралдаан /архив/
-
17:00Энэ өдөр мэдээ
-
17:10Анализ тойм хөтөлбөр давталт
-
18:00Монгол коммент нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Бадрах Энержи-Дэлхийн ойн өдөрт: Гидрогеологич /төлбөрт/
-
20:50Бадрах Энержи-Дэлхийн ойн өдөрт: Заг тариалалт /төлбөрт/
-
21:00Нууцын нууц СОАК 5-р анги
-
22:35Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
00:50Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
09:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:50"UB eats" Хоол хүргэлт
-
09:55C1 зураглал
-
10:00"Сүнс" ОАК 17-р анги /давталт/
-
11:00Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
11:10"B nice" үзүүлж байна
-
11:20"Хүний амь" МУСК
-
13:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
13:20Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
14:20"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
14:40Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
14:55"UB eats" Хоол хүргэлт
-
15:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:30"Халуухан ээж" ХОАК 34-р анги
-
16:20"Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
-
16:30"Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 38-р анги
-
16:55LemonCake-Үзүүлж байна
-
17:00Үлгэр сонсох цаг /давталт/
-
17:25"UB eats" Хоол хүргэлт
-
17:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:00"Гэсгээл" СОАК 27-р анги
-
19:25"UB eats" Хоол хүргэлт
-
19:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30"Үхлийн хөндийн машинууд" Шоу-9
-
21:30C1 зураглал
-
21:35"B nice" үзүүлж байна
-
21:45Жүдо бөхийн "Antalya" Их дуулга-2024
-
00:30Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
-
09:30Сайн байна уу
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Дугуйн дээрх там ОАК 4-2 /давталт/
-
11:30Моралаш хүүхдийн инээдмийн цуврал -2
-
12:30Business time
-
13:00Преображенский эмч ОАК 1-11/давталт/
-
14:00Жимийн хөгжилтэй гэр бүл ОАК-70
-
14:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:00Амьдралын бэлэг/давталт/
-
16:00Зууны нууц
-
16:30Business time
-
17:00Хүүхэлдэйн кино
-
17:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Дугуйн дээрх там ОАК 4-3
-
19:30Медальтан нэвтрүүлэг
-
20:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Преображенский эмч ОАК 1-12
-
22:30Дугуйн дээрх там ОАК 4-3/давталт/
-
23:30Эфир завсарлана
NTV
-
01:40"Дэлхийг туулах уралдаан" 1.8
-
02:40Мэдээ
-
03:45Япон амьдралын хэв маяг
-
04:00Эфир завсарлав
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 6
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 39
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.15, 1.16
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 3
-
08:15"Канимал" хүүхэлдэйн кино 37, 38
-
08:30Цаг агаар
-
08:35"Билгүүн номчийн хайрын түүх" ОАК 3
-
09:40Цаг агаар
-
09:45"Дэлхийг туулах уралдаан" 1.9
-
10:55Цаг агаар
-
11:00"Бадрах энержи-Дэлхийн ойн өдөрт"
-
11:15"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4, 2.5
-
11:35"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 6
-
12:05"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 39
-
12:20"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.15, 1.16
-
12:35"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 3
-
12:55Цаг агаар
-
13:00"Гордон Рамсей-Тамын 24 цаг" 1.3
-
14:00Мэдээ
-
14:55"Лхагвын тойм"
-
16:15Цаг агаар
-
16:20"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4, 2.5
-
16:45"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 6
-
17:10"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.15, 1.16
-
17:30Гадаад мэдээ
-
17:50Цаг агаар
-
17:55"Гордон Рамсей-Тамын 24 цаг" 1.4
-
19:00Мэдээ
-
20:30"Бадрах энержи-Дэлхийн ойн өдөрт"
-
20:50"Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлага" хэлэлцүүлэг
-
21:50"Билгүүн номчийн хайрын түүх" ОАК 4
-
23:15Цаг агаар
-
23:25"Хөгжилтэй өдөр" МУСК
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:05"Cash mob" нэвтрүүлэг
-
06:50Хамтдаа уншицгаая
-
07:05"Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
07:15"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино I.41,42-р анги
-
07:40"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино I.35,36-р анги
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Булцгар" хүүхэлдэйн кино
-
08:35"Таёо ба бяцхан шидтэнүүд" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
-
09:05"Америкийн үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн: Биг бенд" баримтат кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 18-р анги
-
11:15"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Чиний мэдэхгүй би" оак 4-р анги
-
13:00"Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №3
-
14:30Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №3
-
14:50Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №3
-
15:15Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №19-22
-
16:05"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:10"Cash mob" нэвтрүүлэг
-
17:15Хамтдаа уншицгаая
-
17:30"Таёо ба бяцхан шидтэнүүд" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
-
18:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино I.43,44-р анги
-
18:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино I.37,38-р анги
-
19:00"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 19-р анги
-
20:30"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
-
21:35"Америкийн үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн:Хавайн галт уулс" баримтат кино
-
22:35"Чиний мэдэхгүй би" оак 5-р анги
-
23:35"Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
-
00:00"Миний танилцсан би" оак 5-р анги
-
00:45Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
09:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-22,23,24-р анги /3+/
-
10:00"Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 5,6-р анги /6+/
-
10:30Монгол өв соёл
-
11:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-7
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг 2-15 /Давталт/
-
16:00"Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-26 /12+/ Давталт
-
17:30ДВ-"Урлаг.21" нэвтрүүлэг
-
18:00"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-22,23,24-р анги /3+/
-
18:30"Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 5,6-р анги /6+/
-
19:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Мөнх өв" баримтат кино - 9
-
20:35"Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 4 /Давталт/
-
21:35"Roaring Dragon" теле тоглолт
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-8 /18+/ Давталт
-
23:35"Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
-
00:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
10:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-203
-
12:00Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:30"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 3-р анги
-
13:35"Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
-
14:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-203-2
-
16:00"Жинхэнэ хайр" СОАК 44-р анги
-
17:15"Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:45"Эрүүл зүрх" нэвтрүүлэг
-
17:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
18:00"Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
-
18:30"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30"Жинхэнэ хайр" СОАК 45-р анги
-
20:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
21:00"Хар хайрцаг"
-
22:00"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 4-р анги
-
23:15Үдшийн мэдээ
-
23:45Хар хайрцаг
-
00:45"Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 3-р бүлэг дугаар 3
-
01:35"Галилео" баримтат кино
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:00"Төрийн дуулал"
-
07:05"Дасгалын цаг"
-
07:20"Цаг Агаар"
-
07:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
07:45"Тобот" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:35"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
08:55"Бизнес толь"
-
09:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00"Дээд зиндаа" ОАУСК 1-р анги
-
11:10"Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
-
11:25“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
11:55"Бизнес толь"
-
12:15"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
12:35"Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
-
12:45"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Офицерийн цус" УСК
-
15:00"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
15:15"Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
-
15:40"RT"-Баримтат кино
-
16:00"Удахгүй гарах кинонууд"
-
16:20"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
16:50"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:10"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
17:30"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
18:00"Дээд зиндаа" ОАУСК 2-р анги
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:15"Орон нутгийн хөгжил" нэвтрүүлэг
-
20:50"Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
21:05"Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
-
21:45"Далд гоо үзэсгэлэн" УСК
-
00:20"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:05"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:45Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Хайрын зөвлөх" ХОАК 39-р анги давталт
-
07:40"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
-
08:40"Элисэйг эзлэсэн зууны дуулиан" Баримтат кино
-
09:20"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:10"Залгамж" өв соёлын цаг
-
10:40“Хүнсний хувьсгал”-МУ-ын Ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажиллалаа
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00"Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг /давталт/
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
12:25"Тэлэлт Налайх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Хайрын зөвлөх" ХОАК 40-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:20"Чамгүйгээр" УОАК 9-р анги давталт
-
15:20Хөгжмийн завсарлага
-
15:30УИХ-ЫН 36-Р ТОГТООЛЫГ ХЭРЭГЖҮҮЛЭГЧ БАЙГУУЛЛАГУУДЫН ЗӨВЛӨЛДӨХ УУЛЗАЛТ-III
-
15:50"Миний таван асуулт" нэвтрүүлэг
-
16:20“Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг” Зочин Б.Эрдэнэбаяр
-
16:45"Масс академи" үзүүлж байна
-
17:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
18:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
18:40"Прокурорын мэдээлэл" нэвтрүүлэг (УПЕГ-ын ОНХА-наас бэлтгэв)
-
19:00"Чамгүйгээр" УОАК 10-р анги
-
20:10УИХ-ЫН 36-Р ТОГТООЛЫГ ХЭРЭГЖҮҮЛЭГЧ БАЙГУУЛЛАГУУДЫН ЗӨВЛӨЛДӨХ УУЛЗАЛТ-III
-
20:30"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
21:55"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Сэгс цагаан богдоор/
-
23:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
23:55Эфир завсарласан
MovieBox
-
01:15"Баян цагдаа" ОАК (III.12-р анги)
-
02:05"Собибор дахь бослого (Собибор)" УСК
-
03:55"Сэтгэлийн зовлон (The Beguiled)" УСК
-
05:30"Миний ах атаман" МУСК
-
07:10"18 нас Би чамд хайртай" МУСК
-
08:50"Эгч дүүс" ОАК (I.9,10-р анги)
-
09:45"Баян цагдаа" ОАК (III.12-р анги)
-
10:40"Love (Хайр)" МУСК
-
12:20"Гэрийн эзэн (The Homesman)" УСК
-
14:30"Титануудын уур хилэн (Wrath of the Titans)" УСК
-
16:15"The Call (Дуудлага)" МУСК
-
17:30"SoЦial Media Reaction-6" нэвтрүүлэг /Зарлаагүй дайны оршил МУСК/
-
18:20"Эгч дүүс" ОАК (I.11,12-р анги)
-
19:30"Баян цагдаа" ОАК (III.13-р анги)
-
20:35"Бендер: Сүүлчийн луйвар (Бендер: Последняя Афера)" УСК
-
22:30"Оройн сургууль (Night School)" УСК
-
00:40"Анна Каренина (Anna Karenina)" УСК
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Нүгнай сахилга 2024
-
09:40Бизнес амжилт
-
10:10Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 164,165,166-р анги
-
10:30Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 22-р анги
-
10:45Бяцхан муужгай нохойнууд 59,60-р анги
-
11:00Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:15Хамтдаа суръя теле хичээл
-
11:30Эгэл ертөнц ХОАК 23-р анги
-
12:30Хэлбэр агуулга ярилцлага
-
13:10Солилцоо МУСК
-
15:00Нийгмийн хөгжилд эрэгтэйчүүдийн оролцоо манлайлал
-
15:15Москвагийн их дэлгүүрийн хэрэг ОАК 3-р анги
-
16:15Бизнес амжилт
-
16:45Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:00Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 23-р анги
-
17:15Бяцхан муужгай нохойнууд 61,62-р анги
-
17:30Хамтдаа суръя теле хичээл
-
17:45Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 167,168,169-р анги
-
18:05Эгэл ертөнц ХОАК 24-р анги
-
19:00Эрүүл хүнс - Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
19:35Эрүүл Монгол хүн үндэсний хөдөлгөөн
-
19:45Бадрах Энержи – Дэлхийн ойн өдөрт
-
20:00Москвагийн их дэлгүүрийн хэрэг ОАК 4-р анги
-
21:00Монголын гээгдсэн түүх | Марко Поло үнэхээр Монголд ирж байсан уу?
-
22:10Тэнгэрээс буусан од МУСК
-
00:10Манай дэлгэцнээ
TV7
-
08:40TV7 эхлэл
-
09:00"Хамгийн сайхан нь" МУСК
-
11:20"Y-podcast" үзүүлж байна
-
12:50“MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
-
13:30"Төрөлхтөн" үзүүлж байна
-
14:30"Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
-
15:50"Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
-
16:10"Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
-
17:30"Саятан лото 1900-0000 Үндсэн тохирол" шууд нэвтрүүлэг
-
20:00"Төрийн бодлого шийдэл" үзүүлж байна
-
20:40"Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
-
21:40"Худалч залуу" МУСК
-
23:40TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
07:00Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
-
10:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
12:50Эко зөвлөгөө
-
13:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
13:30Эко ТВ цоморлог
-
14:45Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
15:00Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
-
15:30"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
18:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
18:30Хүүхдийн цаг
-
19:00Tеле концерт
-
19:40"Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
-
21:00"Сайн байна уу Захиралаа " нэвтрүүлэг
-
21:50Эко зөвлөгөө
-
22:00" Би чамд хайртай " МУСК
-
23:45Уран зохиолын цаг
-
00:10Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чамайг даа 25-27 / Ну погоди 25-27 /
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.10
-
08:00Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
08:30Ванпи 1-3
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 19
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 19
-
10:00Авъяастнуудын сургууль I.13-14 / Victorious / I.13-14
-
11:00Бариарай Тинипин II.7-8
-
11:30Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 7-8
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.43
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.48
-
12:30Маамуу - "Багадсан хувцас'' II.10
-
12:50Маамуу - Animation " Нисдэггүй шувуу"
-
13:00Дидибу I.15-16 / Titipo I.15-16 /
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.11
-
14:00Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 9-10
-
14:30Контентын тойм 8 / Content review 8 /
-
15:00Бүхнийг шулмын аргаар IV.9-10
-
16:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.44
-
16:10Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.49
-
16:30Ванпи 3-5
-
17:00Маамуу - "Хөшсөн Тамираа'' II.11
-
17:20Маамуу - Animation " Мартсан мөрөөдөл"
-
17:30Дидибу I.17-18 / Titipo I.17-18 /
-
18:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 20
-
18:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 20
-
19:00Чамайг даа 28-30 / Ну погоди 28-30 /
-
19:30Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
20:00Бариарай Тинипин II.9-10
-
20:30Гэр бүлийн цаг / Манай гэр бүлийн дүрэм /
-
20:45Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:00Хамтдаа уншицгаая / Түшигтэй найзууд /
-
21:10Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Үл таних найз /
-
21:30Авъяастнуудын сургууль I.15-16 / Victorious / I.15-16
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
Mонголын Мэдээ
-
07:00“Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00Онцлох зочин /давталт/
-
10:20Гадаад мэдээ /давталт/
-
10:40“Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
11:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00Эдийн засгийн тойм
-
13:20Сүлдэт баганын дэргэдээс
-
14:00“3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
-
15:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
17:00“MNB World news”
-
17:20Цаг агаар
-
17:30Өнөөдрийн зочин
-
17:50Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна
-
18:00“Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
-
18:20“MNB World news” /давталт/
-
18:40Монголын радио үзүүлж байна: “Мэдмээр юм байна”
-
19:15Цаг агаар
-
19:20Гадаад мэдээ
-
19:40Онцлох зочин
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00Стандарттай шийдэл
-
21:20Цаг агаар
-
21:30Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
22:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:00Эфир завсарлав
Premier Sports 1
-
03:00NBA: Marquee Matchup
-
05:00NBA: Marquee Matchup
-
07:00NBA Action 3322
-
07:30NBA Gametime №103
-
08:00NBA (Шууд): Милуоки - Нью Орлеанс (2023-24)
-
10:30NBA: Финикс - Денвер (2023-24)
-
12:30The Buzzer №22
-
13:30NBA Action №22
-
14:00FIBA (Шууд): 3X3 Asia Cup Өдөр 1
-
21:00NBA Gametime №104
-
21:30NBA: Милуоки - Нью Орлеанс (2023-24)
-
23:30NBA Talk №23
-
01:00NBA: Marquee Matchup
Premier Sports 2
-
07:30NBA (Шууд): Бостон - Атланта (2023-24)
-
10:00FA Cup: Ман Ютд - Ливерпүүл (1/4 шат)
-
12:00UCL: Арсенал - Порту (1/8 Хариу тоглолт)
-
14:00Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №26
-
14:40UCL: Барселона - Наполи (1/8 Хариу тоглолт)
-
16:30PL Stories №40
-
17:00UCL: Дортмунд - ПСВ (1/8 Хариу тоглолт)
-
19:00UCL: Атлетико - Интер (1/8 Хариу тоглолт)
-
21:00Football Talk №33
-
22:30Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №11
-
23:30PL Stories №34
-
00:00Эфир завсарлав
Premier sports 5
-
09:00Аваргуудын лигийн тойм №19
-
09:30EQ: Грек - Казахстан (Плэй-Офф)
-
11:30EQ: Босни-Херцеговин- Украин (Плэй-Офф)
-
13:30Bundesliga Special №17
-
14:00EQ: Польш- Эстони (Плэй-Офф)
-
16:00EQ: Уэльс - Финланд (Плэй-Офф)
-
18:00UСL: Барселона - Наполи (1/8 Хариу тоглолт)
-
20:00Bundesliga Weekly №31
-
20:30Football Talk №33
-
22:00UСL: Дортмунд - ПСВ (1/8 Хариу тоглолт)
-
00:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
07:00Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
-
07:50Future of work нэвтрүүлэг
-
08:00Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
-
09:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
10:00Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
-
10:45Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
-
11:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
12:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
-
13:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
14:00Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
-
14:30Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
-
15:00Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
-
16:00Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
-
16:50Аялагч нэвтрүүлэг
-
17:00Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
-
18:00Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
-
18:30Дулаарал нэвтрүүлэг
-
19:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
20:00Гол сэдэв нэвтрүүлэг
-
21:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
22:00Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
-
23:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Метал - Хүлэгүүд №5
-
11:00Бөх: Улсын харцага цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2024
-
14:00Үндэсний бөхийн тойм №33
-
14:30Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №4
-
15:00МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Метал - Хүлэгүүд №5
-
17:30Бөх: Улсын начин Л.Дашдаваагийн нэрэмжит барилдаан 2024
-
20:30МСБХ Үндэсний дээд лиг: Хүлэгүүд - Амазонс №2 (эм)
-
22:30Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №9
-
23:00Hoop Notes №18
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /9-р анги/ давталт
-
09:20Сүлд үү, тоо юу? Сиэтл
-
10:10“Аягтай Аястай хорвоо” телеконцерт
-
10:30Бизнес хөтөч
-
10:40Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:30“Тобот” хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 7, 8 анги /давталт/
-
12:00Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
-
13:00Бизнес хөтөч
-
13:10Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:25“Монголын гэгээ” Сайн малчин Г.Баянжаргал
-
14:30“Тобот” хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 9, 10 анги
-
15:00Өвөрхангай Хангайн бүсийн хурд-2022 Азарга, Их нас, Даага
-
16:35“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 4-р анги /давталт/
-
17:20Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
18:20Цаг агаар
-
18:25Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
18:30Сүлд үү, тоо юу? Сиэтл
-
19:15Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /10-р анги/
-
20:20+19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
-
20:45Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
20:50“Бодлого зангидья” нэвтрүүлэг
-
21:50“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 5-р анги
-
22:50“Тайгын сувд” нэвтрүүлэг
-
23:10“Хурдан морины түүх” Соёмбо хүрэн
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
-
06:35"Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 17
-
07:00"Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 8
-
08:00"Мөрдөгч" МОАК 19-р анги
-
09:00"Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 11
-
09:50"Виван (Vivant)" ОАК 7-р анги
-
10:50Хөгжмийн завсарлага
-
11:00"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 8-р анги
-
12:00"Миний хэрсүү гүнж" ОАК 9-р анги
-
13:10"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 14-р анги
-
14:20"Ярианы хятад хэлний хичээл" № 13, 14
-
14:35"Чи миний бахархал" ОАК 11, 12-р анги
-
16:10"Мөрдөгч" МОАК 20-р анги
-
17:20"Виван (Vivant)" ОАК 8-р анги
-
18:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 9-р анги
-
19:30"Миний хэрсүү гүнж" ОАК 10-р анги
-
20:50"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 15-р анги
-
22:10"Алис" ОАК 5-р анги
-
23:25"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 9-р анги
-
00:10"Миний хэрсүү гүнж" ОАК 10-р анги
Premier sports 4
-
09:00UFC: Сэндхэген - Сон
-
11:30UFC 279: Диаз - Фергусон
-
14:00UFC: Уолкер - Хилл
-
16:30UFC: Ортега - Родригез
-
19:00ONE Weekly №12
-
19:30Inside Serie A №31
-
20:00ONE Weekly №13
-
20:30ONE (Шууд): ONE Friday Fight 57
-
23:00UFC: Рибас-Намаюнас Тойм
-
23:40Production Time
-
00:00Эфир завсарлав
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Эх орны хүүхдүүд" ОАК 32-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
13:40ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
14:10Бизнесийн амжилт
-
14:50Хүнсний хувьсгал №67
-
15:20УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:30"Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
18:00"Таны мэдээ"
-
18:30DW:Евромакс
-
19:00Номын нандин сахиус
-
19:30"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
20:30"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Дуусаагүй түүх
-
21:30"Эх орны хүүхдүүд" ОАК 33-р анги
-
22:20"Эцсийн хүсэл" МУСК
-
23:50Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00Өглөө хөтөлбөр-шууд
-
09:00MNB SPORT мэдээ
-
09:15Монголын спортын түүх
-
10:15“Хобби кап” Волейболын клубуудын аварга шалгаруулах тэмцээн
-
18:20Мөсний загасчлалын ДАШТ-ий тойм
-
18:50Спорт гэр бүл: Хоккейн спортын ОУХМ Н. Мишигсүрэнгийн гэр бүл оролцов
-
19:20Ган хүлэг 2022 мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
-
20:40Зочны ярилцлага
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15“World hockey” теле сэтгүүл
-
21:40Монголын спортын түүх: Монголын олимпын таеквондогийн анхдагчид
-
22:40Манлайн баясгалан
-
23:05Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
13:00Гео эдийн засгийн тойм
-
13:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
13:45Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
14:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
17:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
17:45Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:00Гео эдийн засгийн тойм
-
18:20Капитал
-
18:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:00Топ сугалаа-Топ машинтай хөтөлбөр
-
20:3020 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Ярих өнцөг
-
22:10"Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
-
22:50Капитал
-
23:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Дэггүй аав ОАК 28-р анги
-
11:00Ярилцах цаг
-
11:35Хүнсний хувьсгал
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:40Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд Нано наалт
-
13:25Мартагдашгүй намар УСК
-
14:55ТВ-Архиваас:
-
16:00Баримтит кино
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:35Хошин өнцөг
-
18:00Дэггүй аав ОАК 29-р анги
-
19:00Мэдмээр юм байна
-
19:35ТВ-Галерей
-
20:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:40Татарын дээрхий
-
21:00Дээрхийн заяа
-
21:35Автохим үзүүлж байна
-
22:50Дэггүй аав ОАК 29-р анги
-
23:35Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15Малчны нэг өдөр
-
07:30Малчдын сонорт
-
07:35"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:10"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:05Бизнес ба боломж
-
09:35"Арслангийн зүрх" ОАК 14-р анги /давталт/
-
10:35Ая дууны мэнд /шууд/
-
12:15Малчдын сонорт
-
12:20Хамаг Монголчууд бүү мартагтун
-
13:20"Улаанбаатараас ярьж байна" нэвтрүүлэг
-
16:20"Гэгээн илгээмж" нэвтрүүлэг
-
16:35Ая дууны мэнд /шууд/
-
18:20Бизнес ба боломж
-
18:50"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:25"Өв соёл" нэвтрүүлэг
-
19:35Малчдын сонорт
-
19:40"Volunteer" daily show /давталт/
-
20:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00"Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
-
21:40Бадрах энержи-Дэлхийн ойн өдөрт
-
22:00"Арслангийн зүрх" ОАК 15-р анги
-
22:55Өрнө, дорнын зурхай
-
23:05"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:55Үдшийн хөтөлбөр
-
03:00Эфир завсарласан