Энэ хувилбар нь гар утас болон таблетад илүү тохиромжтой. Хэрвээ та том дэлгэцээр зочилж байгаа бол десктоп хувилбардээр дарна уу.

  • МҮОНТ

  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • Дэлгэрэнгүй »
  • UBS-1

  • 19:30
    Perfect dance show
  • 20:55
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /11/
  • 22:00
    "Мэс заслын тасаг" олон ангит кино /27/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MN25

  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Мессингийн шавь" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Дуу төрсөн түүх"
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV5

  • 19:00
    "Насан туршдаа" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV9

  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    After School club - нэвтрүүлэг /давталт /
  • 20:50
    "Мөрөөдөл биелэдэг юм" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • C1

  • 18:50
    "Акагийн адал явдал:Гэрлийн нууц" Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Шоргоолжнуудын шуугиан" Баримтат кино
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/ №4
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SBN

  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 21:30
    Ээжийн дайсан-1 МУСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTV

  • 19:45
    " Зоригт эрийн дууль"ОАК 27
  • 21:20
    "Хүний түүх"
  • 21:55
    Цаг агаар
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Боловсрол ТВ

  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 67,68 -р анги
  • 21:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Facebook" 1-р анги баримтат кино
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Central TV

  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хайрын романс" ХОАК 21-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Монгол ТВ

  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 34-р анги
  • 21:00
    "Жатга" СОАК 8-р анги
  • 22:15
    Миний Монголын соёл
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV8

  • 19:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сармисны гайхамшиг" баримтат кино
  • 22:00
    "Зэвүүн" ток шоу
  • Дэлгэрэнгүй »
  • ETV HD

  • 19:00
    "Хайрт тэд минь" ОАУСК "23,24-р анги
  • 20:40
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг" Хүнсний хувьсгал 4
  • 20:55
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг" Хүнсний хувьсгал 5
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MovieBox

  • 18:55
    "Үнэн зориг (True Grit)" УСК
  • 21:00
    "Тоглоомгүй бол амьдралгүй" аниме (I.11,12-р анги)
  • 22:05
    "Хөдөлмөрчдийн өдөр (Labor Day)" УСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Star TV

  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Хоол хийх урлаг /The Art of Cooking with Fire/ Баримтат кино
  • 22:40
    Догшин бух /Unstoppable/ УСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV7

  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Single ladies-2" МУСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Нийслэл ТВ

  • 19:55
    Нано бальзам захиалгат
  • 20:05
    Тоглолтын цаг
  • 20:55
    Нано бальзам захиалгат
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Dream

  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VIII.11-13
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" II.5-9
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Mонголын Мэдээ

  • 19:40
    Зочны цаг: НҮБ-ын Ерөнхий нарийн бичгийн дарга Антониу Гуттерриш
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, Ирлээ: БНСУ-ын Ионсей их сургуулийн доктурант, сэтгэл зүйч Б.Үүрцайх
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNC

  • 19:30
    Говь-Алтай аймгийн Баян-Уул сумаас Цолны мялаалга наадам
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Ялагдаагүй амьдрал
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NBA TV SPS

  • 18:00
    NBA: Милуоки - Орландо 2021-22
  • 20:00
    NBA: Л.А Клипперс - Торонто 2021-22
  • 22:00
    WNBA: Даллас - Финикс 2021-22
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Global

  • 19:30
    Ла Лиг: Осасуна - Севийя 1-р тойрог
  • 21:30
    NBA 2K: Mavs Gaming - DUX Infinitos
  • 22:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №1
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS National

  • 18:00
    PL: Лийдс - Ньюкасл 23-р тойрог
  • 20:00
    NBA: Сан Антонио - Л.А Клипперс 2021-22
  • 22:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №3
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Bloomberg TV MGL

  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Plus

  • 15:30
    UFC 275: Тэйшейра-Прохазка
  • 18:00
    UFC: Царукяан-Гамрот
  • 21:00
    UFC: Волков-Розенструйк
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Сүлд ТВ

  • 19:30
    Топ сугалаа /Шууд/
  • 21:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 11-р хэсэг
  • 22:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • AsianBox

  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 38-р анги
  • 20:30
    "Мидас" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 54-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Prime

  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №27
  • 20:00
    PL: Астон Вилла - Лийдс 24-р тойрог
  • 22:00
    PL: Волверхэмптон - Арсенал 24-р тойрог
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TM

  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК төгсгөлийн 46-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Sport

  • 19:10
    Сүхбаатар Адуучин
  • 20:10
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Парламент телевиз

  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Суваг 1

  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Захидлын мөрөөр
  • 20:13
    Харах өнцөг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Гэр Бүл

  • 19:25
    “Бэлэг” Гавъяат жүжигчин, дуучин Ж.Алтанцэцэг
  • 20:55
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Хүн чанар, Арслан хулгана хоёр
  • 21:05
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 26-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »