Энэ хувилбар нь гар утас болон таблетад илүү тохиромжтой. Хэрвээ та том дэлгэцээр зочилж байгаа бол десктоп хувилбардээр дарна уу.

  • МҮОНТ

  • 14:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 15:00
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:40
    Мянган инженер
  • Дэлгэрэнгүй »
  • UBS-1

  • 13:45
    Эхнэрийн урхи ОАК /115, 116/
  • 15:05
    Business news
  • 15:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MN25

  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 47-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV5

  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV9

  • 14:05
    “Эрх жаал 2” олон ангит уран сайхны киноны,6-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 60,61-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • C1

  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 5-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SBN

  • 14:30
    нууц: напелеон бонапарт
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTV

  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 10-р анги
  • 16:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Боловсрол ТВ

  • 14:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №59,60
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Эх Орон ТВ

  • 14:55
    "Бүтээгчид"
  • 15:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 16:15
    Сошиал туршилт
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Монгол ТВ

  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-2 / 20-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV8

  • 14:20
    "Хүсэл" МУСК
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Таван эрдэнийн эх орон"Тоглолт
  • Дэлгэрэнгүй »
  • ETV HD

  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Өлзий ТВ

  • 14:50
    Хаврын хит-2019 промо
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MovieBox

  • 14:45
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.12-15-р анги)
  • 16:25
    "Рекэт" МУСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Star TV

  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 22,23,24-р анги
  • 16:45
    Хошин
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV7

  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 8-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Royal HD

  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:20
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Eco Channel

  • 14:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 28-р анги
  • 15:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 16:00
    Нууцууд:Хааны шилтгээн
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV10

  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • Дэлгэрэнгүй »
  • DreamBox

  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Mонголын Мэдээ

  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар/шууд/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNC

  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Хөлбөмбөг

  • 14:00
    ЭВЕРТОН-МАН ЮТД 35-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №21: ЖОН ТЕРРИ
  • 16:30
    КАРДИФФ-ЛИВЕРПҮҮЛ 35-Р ТОЙРОГ
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Их Спорт

  • 14:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23 РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 16:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Үндэс

  • 14:00
    POWER LIFTING АЗИ ТИВИЙН АШТ - DAY 2
  • 21:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #16
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19182
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Bloomberg TV MGL

  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Тулаан

  • 14:00
    UFC 214 КОРМьЕР-ЖОНС 2
  • 17:00
    ONE WARRIOR SERIES 1-10
  • 17:30
    ЖҮДО ДЮССЕЛЬФОРФЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Сүлд ТВ

  • 14:00
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг Увс аймгийн Тэс сумын "Тэсийн голын унага" МСУХ
  • 16:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /2-р бүлэг 19,20-р анги/
  • 17:00
    "Гийнгоо" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • AsianBox

  • 13:30
    "Урхидагч" ОАК 9-11-р анги
  • 14:10
    "Урхидагч" ОАК 13-р анги
  • 15:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 20-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Сагсан Бөмбөг

  • 14:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - Л.А КЛИППЕРС #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 16:30
    БОСТОН - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 18:30
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TM

  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTN

  • 13:40
    “Би яг ийм" тоглолт
  • 15:10
    "National" Бизнесмэдээ
  • 15:25
    “Монголд үйлдвэрлэв” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV2

  • 14:05
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Өвөр Монгол малчин” тэмдэглэл
  • Дэлгэрэнгүй »