Энэ хувилбар нь гар утас болон таблетад илүү тохиромжтой. Хэрвээ та том дэлгэцээр зочилж байгаа бол десктоп хувилбардээр дарна уу.

  • МҮОНТ

  • 16:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Нүүдэлчдийн дөрвөн өнгө”
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Миний ард түмэн” цуврал: “Хотон”
  • Дэлгэрэнгүй »
  • UBS-1

  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 37,38,39,40/
  • 17:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MN25

  • 16:50
    "хүчирхэг 11" олон ангит хүүхэлдэйн кино 109,110-р анги
  • 17:40
    "nyambaa @sally home"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV5

  • 16:15
    муста н.аясуу теле концерт
  • 17:00
    business news
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV9

  • 16:10
    "Азын 10000" сугалааны 2-р тохирол
  • 18:45
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • C1

  • 16:30
    Виртуал Хархорум хот
  • 17:00
    "Помогите нам 2" МУСК
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SBN

  • 16:10
    истанбулын бэр оак-141
  • 17:30
    истанбулын бэр оак-142
  • 18:50
    истанбулын бэр оак-143
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTV

  • 16:10
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 2.10
  • 19:25
    "Сарнай" УСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Боловсрол ТВ

  • 14:05
    "Гал тогоо: Зочид буудлын төлөөх тэмцэл" ОАК 2.15-21-р анги
  • 17:05
    "Монгол залуус" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Эх Орон ТВ

  • 15:40
    "Сөрөг хүчнийхэн" УСК
  • 17:40
    "Zumba kids" хөтөлбөр
  • 17:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Монгол ТВ

  • 16:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 17:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Ардын буйдан" /season-11/ дугаар 6
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV8

  • 16:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Адуу соёлын наадам" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • ETV HD

  • 16:45
    Уран сайхны кино
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MovieBox

  • 16:30
    "Гладиатор (Gladiator)" УСК
  • 19:20
    "Галзуу хурд 4 (Fast & Furious)" УСК
  • 21:30
    "Галзуу хурд 7 (Furious 7)" УСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Star TV

  • 16:30
    "Агтана хүрээт 2020" Хүлэгч эрсийн наадам
  • 18:10
    "Балжиннямтай өдөр" Батнасан Үндэсний бөхийн тайлбарлагч
  • 19:00
    Тэмцэл МУСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV7

  • 16:10
    "Талархал" ток шоу
  • 18:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Royal HD

  • 14:30
    "Пи Ай" олон ангит кино /8-10/-р анги
  • 17:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Eco Channel

  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Н.Дашням Монгол улсын төрийн соёрхолт
  • 18:00
    "Дугуйгаар жигүүрлэсэн 60-н жил"
  • 19:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг Д.Энхбат
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Dream

  • 16:35
    Vroomiz III.2-6
  • 17:30
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 3-4
  • 18:00
    Da Vinci Kids - Бяцхан зурагчид 6
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Mонголын Мэдээ

  • 16:15
    Эзэнт гүрэн инженерийн байгууламж: “Карпаген” Баримтат кино.
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNC

  • 16:30
    "Бизнес амжилт"
  • 17:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 18:10
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS World

  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA Regular Season: Hawks vs. Blazers Tape
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Classic

  • 15:00
    Атлетико - Атлетик Ла Лиг 18-р тойрог
  • 17:00
    Ла Лигийн 2020 оны шилдэг гоолууд
  • 18:00
    Ла Лигийн 2020 оны шилдэг хаалтууд
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS National

  • 15:00
    Орландо - Бостон NBA 2020-21
  • 17:00
    La Liga world №17
  • 17:30
    The Buzzer №05
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Bloomberg TV MGL

  • 16:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Их хямрал - Шинэ сорилт" хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Fight

  • 15:00
    UFC: Нганну-Дос Сантос
  • 18:00
    Undertaker: The Last Ride Баримтат кино 3-р анги
  • 19:00
    UFC 241: Кормиер-Миочич 2
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Сүлд ТВ

  • 16:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
      Гоёл 2019 Загварын 7 хоног
  • 18:00
    “+19” энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • AsianBox

  • 15:00
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 4, 5-р анги
  • 17:30
    "Бүхнийг анагаагч хайр" ОАК 11-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 33, 34-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Prime

  • 16:00
    Вест Хэм - Бөрнли PL 19-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3004
  • 18:30
    PL World №18
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTN

  • 16:15
    “Надтай үлдээч” ХОАУСК 16, 17, 18, 19, 20-р анги
  • 20:00
    “Next in Fashion” шоу нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 20:50
    “Чак” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 47, 48-р анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Sport

  • 16:15
    Адуучин: Төв аймгийн Сэрэглэн сумаас бэлтгэв
  • 16:55
    Спорт-түүх: 1990 оны улсын аварга “Сүхбаатар” баг
  • 17:55
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Парламент телевиз

  • 11:30
    УИХ-ын чуулган давталт /баасан гараг/
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Суваг 1

  • 15:50
    “Генийн өөрчлөлттэй хоол хүнс” баримтат кино
  • 17:15
    Түмэнд түгээе
  • 17:30
    Архигүй Монгол
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Гэр Бүл

  • 15:25
    “Бид хамтдаа” олон ангит уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 16:55
    “Урлан” Говийн дуулал 1967он Б.Чогсом
  • 17:00
    “Одиссейн адал явдал” 20,21-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »