Энэ хувилбар нь гар утас болон таблетад илүү тохиромжтой. Хэрвээ та том дэлгэцээр зочилж байгаа бол десктоп хувилбардээр дарна уу.

  • МҮОНТ

  • 13:00
    “Михайло Ломоносов” уран сайхны кино 2-р анги
  • 14:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №22
  • 14:40
    Эрх зүйн хөтөч
  • Дэлгэрэнгүй »
  • UBS-1

  • 13:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:35
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 14:05
    "Миний эхнэр тагнуулч" Монголын уран сайхны кино
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MN25

  • 13:10
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV5

  • 13:30
    business news
  • 13:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "ойлголт зөв бол үйлдэдл зөв"
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV9

  • 13:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • C1

  • 13:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 13:50
    " Төгс эхнэр" СОАК 13-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SBN

  • 13:10
    кобра оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTV

  • 13:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • 13:35
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /26/
  • 14:00
    Мэдээ
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Боловсрол ТВ

  • 13:22
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №07/
  • 13:41
    Англи хэл алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №07/
  • 14:01
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Эх Орон ТВ

  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    "Хамгийнсайханнь" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Монгол ТВ

  • 13:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 4-р анги
  • 15:00
    Өнөө өглөө
  • 17:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 25-28-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV8

  • 13:30
    "We are Royals" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Хүнийсайхансэтгэл" МУСК
  • 15:05
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • ETV HD

  • 13:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MovieBox

  • 12:10
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 13:50
    "Ривердэйл" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 15:30
    "Нисэгч (Aviator) УСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Star TV

  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #11
  • 14:00
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 8-р анги
  • 15:00
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Цул метал алхимич" Анимэ 2-р бүлгийн 13-16-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV7

  • 13:20
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 15:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Royal HD

  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Eco Channel

  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Гоморра" ОАК 11-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV10

  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Dream

  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Сиэста Зи”
  • 14:05
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Mонголын Мэдээ

  • 13:30
    Цаг агаар
  • 13:40
    Онцлох зочин
  • 14:00
    Мэдээ/шууд/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNC

  • 12:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 57,58-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ярилцах цаг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Соён Гэгээрүүлэгч

  • 13:00
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх олон улсын лекц
  • 14:20
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 01,02
  • 15:50
    “Шинэ номын галарей” нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS World

  • 12:30
    2020 WNBA Finals Game 1 Tape
  • 14:00
    2020 WNBA Finals Game 2 Tape
  • 15:30
    2020 WNBA Finals Game 3 Tape
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Classic

  • 13:00
    ONE FC: Pursuit of power 2018
  • 16:30
    Свонси-Тан.Юнд PL 2015-2016
  • 18:30
    Даллас -Голден Стейт NBA 2018-2019
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS National

  • 12:30
    Баянзүрх Уулын Хишиг барилдаан - 2020
  • 15:30
    "Бөхийн Ертөнц" #2 нэвтрүүлэг - S2/20
  • 16:00
    Дээд Лиг Финал - 2020 Хүлэгүүд - Танан гарьд тоглолт №2
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Bloomberg TV MGL

  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Fight

  • 11:00
    UFC: Родригез-Стефенс
  • 14:00
    UFC: Хермансон-Каннониер
  • 16:00
    UFC: Лий-Оливейра
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Сүлд ТВ

  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сүлд үү, Тоо юу?”  нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • AsianBox

  • 13:05
    "Хуанжугэг" ОАК 2 бүлгийн 3, 4-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийнзавсарлага
  • 15:00
    "Ээж" ОАК 21, 22-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Prime

  • 13:00
    Майами - Л.А Лэйкерс Финалын тоглолт №5
  • 15:30
    NBA Flashback №02
  • 16:00
    Ньюкасл - Ман Ютд PL 5-р тойрог
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TM

  • 13:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 13:50
    Зарын цаг
  • 14:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг:Ардын жүжигчин Г.Хайдав
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTN

  • 13:10
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 12-р анги
  • 13:55
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:00
    Хошин хөтөлбөр
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Sport

  • 12:40
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын УАШТ 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Суваг 1

  • 13:00
    Хуульч зөвлөж байна
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Анна, Вангүй хоёр” ОАК-26
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Гэр Бүл

  • 13:20
    “Хайрлаарай”Наро Банчэн Гэгээнтэн
  • 14:20
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Болжморын цаг
  • Дэлгэрэнгүй »