Энэ хувилбар нь гар утас болон таблетад илүү тохиромжтой. Хэрвээ та том дэлгэцээр зочилж байгаа бол десктоп хувилбардээр дарна уу.

  • МҮОНТ

  • 12:50
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Эзэнт гүрний инженерийн байгууламжууд - Хятад
  • 13:35
    “Монголын нинжа дайчид” шоу нэвтрүүлэг-8
  • 15:00
    “Хөдөөний эмч” Олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • UBS-1

  • 12:30
    "Токио-2020" Сагсанбөмбөг. Франц-АНУ. Эмэгтэй.
  • 14:55
    "Токио-2020" Хүндийг өргөлт. Эмэгтэй -87кг.
  • 17:20
    "Токио-2020". Талбайн хоккей. Шөвгийн найм. Эмэгтэй.
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MN25

  • 12:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 20,21-р анги
  • 13:45
    "Шар тэнгисийн тарчлаан" жүжиг
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV5

  • 12:30
    Токио 2020 - Бадминтон - эмэгтэй хосын финал
  • 14:30
    Токио 2020 - Гандбол эрэгтэй - Норвеги - Франц
  • 17:10
    Токио 2020 - эрэгтэй сонгомол 77кг,97кг финал ,эмэгтэй чөлөөт бөх 76кг,68кг финал
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV9

  • 10:50
    "Токио 2020" Бэйсбол /Хасагдах шат/
  • 14:00
    "Токио 2020" Усан поло Эмэгтэй /Хэсгийн тоглолт/
  • 16:00
    "Токио 2020" Тойм
  • Дэлгэрэнгүй »
  • C1

  • 13:20
    "Токио 2020" Волейбол
  • 15:20
    "Токио 2020" Волейбол
  • 17:20
    "Токио 2020" Чөлөөт бөх
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SBN

  • 13:20
    Business time
  • 14:00
    Хайрын хүч
  • 15:00
    Business time
  • Дэлгэрэнгүй »
  • NTV

  • 11:30
    Токио-2020-Усанд үсрэлт эмэгтэй 3м трамплин / шигшээ давталт/
  • 13:45
    Токио 2020-Усанд үсрэлт эрэгтэй 3м трамплин /Урьдчилан шат/
  • 16:45
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Боловсрол ТВ

  • 11:50
    Токио 2020: Элсний волейбол
  • 14:00
    Токио 2020: Давталт
  • 18:25
    Токио 2020: Уран сайхны сэлэлт
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Central TV

  • 12:25
    "Евро 2020" Итали-Австри /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    "Парадисо" кино нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Монгол ТВ

  • 12:00
    "Big Brother Mongolia" reality show
  • 14:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "Сайхан найзууд" СОАК 3,4-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV8

  • 10:20
    "Токио 2020" олимпын наадмын шууд дамжуулалт /SAILING/
  • 17:05
    "Боловсрол холбогдлоо" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Абигейл" УСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • ETV HD

  • 12:30
    Токио 2020 - Гольф /давталт/
  • 17:00
    Шууд: Токио 2020 - Эмэгтэй чөлөөт бөх, Эрэгтэй сонгомол
  • 21:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Отгонбат/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MovieBox

  • 11:40
    "Галзуу ноход (Reservoir Dogs)" УСК
  • 13:30
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 15:25
    "Хүйсийн тулаан (Battle of the Sexes)" УСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Star TV

  • 10:50
    "Токио-2020" Бейсболл /Эрэгтэй багийн/ Хасагдах шатны тоглолт
  • 14:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Гэрч ОАК 80-р анги
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TV7

  • 13:00
    "247 градус" МУСК
  • 15:00
    "МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР" үзүүлж байна
  • 15:25
    "Өв соёл"тоглолт үзүүлж байна
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Royal HD

  • 13:05
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:05
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Dream

  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.1-2
  • 13:30
    Врумиз III.3-4
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Mонголын Мэдээ

  • 13:15
    Ижий аав хоёр минь: Энхийн төлөө хамтдаа
  • 14:00
    Монголын спортын түүх: Цанын спортын хөгжил-1
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS World

  • 13:00
    Free Agent Fever
  • 14:00
    Free Agent Fever
  • 15:00
    Free Agent Fever
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Classic

  • 13:00
    Ла Лиг: Бетис - Барселона 22-р тойрог
  • 15:00
    UСL: Ливерпүүл - Реал 1/4 Хариу тоглолт
  • 17:00
    Ла Лиг: Атлетико - Сельта 22-р тойрог
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS National

  • 11:00
    Улсын Начин Цолтнуудын Хүндэтгэлийн Барилдаан
  • 14:00
    WWE Monday raw 1470
  • 16:00
    Micheal Jordan: One On One (Баримтат кино)
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Bloomberg TV MGL

  • 13:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Fight

  • 13:00
    ONE: Battleground
  • 15:30
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 17:30
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Сүлд ТВ

  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Африкийн муурнууд Баримтат кино
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • Дэлгэрэнгүй »
  • AsianBox

  • 13:10
    "Няцаагдсан үнэн" ОАК 14-р анги
  • 14:20
    "Бүсгүй ба залуус" ОАК 9-10-р анги
  • 16:00
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • Дэлгэрэнгүй »
  • SPS Prime

  • 13:00
    PL: Арсенал - Лийдс 24-р тойрог
  • 15:00
    NBA: Милуоки - Орландо 2020-21
  • 17:00
    PL: Эвертон - Ман Сити 16-р тойрог
  • Дэлгэрэнгүй »
  • TM

  • 13:25
    Токио 2020 Ширээний теннис
  • 16:35
    Токио 2020 Зуны олимпын наадам
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Sport

  • 13:10
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Нагано-1998” олимпийн наадам
  • 13:45
    Монголын спортын түүх
  • 14:45
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Уругвай-Саудын Араб тоглолт
  • Дэлгэрэнгүй »
  • Суваг 1

  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • Дэлгэрэнгүй »
  • MNB Гэр Бүл

  • 13:00
    Монголын түүх
  • 14:00
    “Галын бурхан” теле зохиомж
  • 14:30
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Миний мөрөөдөл найзтайгаа хамт сургуулиа төгсөх
  • Дэлгэрэнгүй »
  • VTV

  • 13:15
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Буудлага - эрэгтэй /спорт гар буу 25м/
  • 14:50
    Олимпын үдэш: Сагсан бөмбөгийн тойм
  • 16:10
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Сагсан бөмбөг - эмэгтэй /БНХАУ - Белги/
  • Дэлгэрэнгүй »